Рада відстрочила введення штрафів для "євроблях"

Рада відстрочила введення штрафів для "євроблях"
NewsOne
  • Власникам авто на єврономерах дали ще 3 місяці на розмитнення.

 

Верховна Рада відтермінувала запровадження штрафів за перевищення терміну перебування в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Відповідний законопроект  16 травня підтримали 236 депутатів.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що в документі міститься норма про відтермінування набуття чинності закону №2612 на 90 днів, інформує "РБК-Україна". 

"Не через 180 днів, а через 270 днів. Таким чином 24 серпня набуде чинності закон, який накладатиме штраф за порушення митного режиму, в якому перебувають авто на іноземній реєстрації", - зазначила Южаніна.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Алексей Шевчук
    Ну тут палка з 2х кінців.
    З одного боку то є добре бо люди так і будуть їздити на бляхах які по купляли за останні гроші. Але з другого боку багато людей хто розмитнив, утилізував , тому я думаю вони проти таких помягчень
    Алексей Шевчук reply Алексей Шевчук
    Ievgen Pervushyn повністю згоден
    Ievgen Pervushyn reply Алексей Шевчук
    "добре, бо будуть їздити"? нічого "доброго" в цьому не бачу. всі, хто хотів дешевого "європейського" авто, вже давно розмитнили. лишилися лише або відверте відро з болтами, або "хитрозроблені", які клали як на закони і правила, так і на оточуючих
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:29 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Микола Матвєєв 19:42 Рятувальники показали, як гасили пожежу в автосалоні «Toyota» (ФОТО, ВІДЕО) 19:19 «Оберіг» та «АРМОР: скільки коштує зняти з розшуку на Хмельниччині і хто за цим стоїть play_circle_filled Від читача 10:27 Як розпізнати фейкові новини та не стати жертвою дезінформації 18:41 На Хмельниччину на щиті повернулись пʼятеро військових. Хто вони 18:01 Житель Хмельниччини наловив карасів, лящів та краснопірок на 165 тисяч гривень 17:17 Підтвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими: Руслана Маскайкіна та Павла Павлюка 16:44 Синоптики попередили про дощі і грози на Хмельниччині: жовтий рівень небезпеки 16:04 Сезон кліщів у Хмельницькому: як не проґавити хворобу Лайма та де отримати допомогу 15:43 У Хмельницькому вночі можуть лунати вибухи: попередження ОВА 15:17 У Хмельницькому 8 травня попрощаються з двома воїнами — В’ячеславом Демідою та Олександром Гандзюком 14:51 У Хмельницькому через ремонт перекриють рух на вулиці Прибузькій 14:08 У Самчиках спіймали браконьєра з уловом риби: збитки 248 тисяч гривень 13:29 На Хмельниччині різко зріс попит на закордонні паспорти: статистика за квітень 12:51 В Ізяславі водійка Skoda збила 65-річну велосипедистку 12:12 У Голоскові під вантажівку MAN потрапила 12-річна дівчинка 11:43 У Хмельницькому керівник благодійної організації привласнив мільйон гривень донатів: буде суд 11:04 У Хмельницькому зіткнулися легковик і вантажний «ЗІЛ»: є постраждала 10:22 На Хмельниччині викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up