Щоб не перебігали: хмельничанин Юрій пропонує облаштувати пішохідний перехід зі світлофором біля "Темпу"

Щоб не перебігали: хмельничанин Юрій пропонує облаштувати пішохідний перехід зі світлофором біля "Темпу"
  • Відповідну петицію розмістили на сайті Хмельницької міської ради.
  • Хмельничанин зауважив, що підземний перехід, який знаходиться за кілька метрів від зупинки, найчастіше ігнорують, а люди просто перебігають по дорозі.
  • Тож, чоловік пропонує облаштувати наземний перехід з світлофором та острівцем безпеки.

Нова електронна петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської ради 13 травня. Звернення розмістили у розділі "Транспорт та дороги".

Автор звернення, Гордєєв Юрій Миколайович, зазначив, що хоч і біля зупинки "Темп" за кілька метрів розташований підземний пішохідний перехід, більшість людей частіше його ігнорують. Щодня діти та люди похилого віку поспішаючи на зупинку транспорту, біжать скрізь потік машин.

Хмельничанин зауважив, що підземний перехід досить віддалений від зупинок, а його пандус має дуже гострий кут, що не підходять для більшості колясок. Саме це на думку автора й мотивує людей не користуватися ним, а ризикувати та бігти проїжджою частиною.

Тож, Юрій пропонує влаштувати звичайний пішохідний перехід через дорогу поблизу зупинки. Також слід зробити острівець безпеки посеред дороги та поставити світлофор, який в денний час працював би з таймером, а в інший час по натисканню кнопки.

Петиція поки що набрала 1 голос. Для розгляду звернення необхідно 500. До кінця голосування залишилося 89 днів. Підтримати ідею можна ТУТ.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (34)
  • Pavel Kondrashov
    Видно Юра любит нашу ВР
  • Stepan Tanasiychuk
    може зупинку перенести далі?
  • Анонім
    Зробіть вище огорожу вздовж дороги з обох боків, а також посередині дороги від ауді центру до ск літіум, щоб потік пішоходів направити через підземний перехід. Кому не подобається хай йдуть в обхід біля медтехніки.
  • Alexandr Stolyarchuk
    Поставити знаки, що є пішохідний перехід. Огородити дорогу щоб літні люди та діти не могли перелізти.
    Вадім Дмитрієв reply Alexandr Stolyarchuk
    І підключити електрошокер, щоб точно не лізли
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Грози та сильний вітер: погода на Хмельниччині 8 липня 20:18 Відключення світла у Хмельницькому 8 липня (АДРЕСИ) 19:51 У під'їзді багатоповерхівки на Хмельниччині пенсіонер вдарив ножем сусідку: буде суд 19:08 Попросили гроші на «лікування собаки»: жительку Хмельниччини ошукали шахраї Від читача 12:02 ОБЕРЕЖНО: ШАХРАЇ ВИМАНЮЮТЬ ПЕРЕДОПЛАТУ 18:19 На Хмельниччині 8 липня попрощаються із 5 воїнами (ІМЕНА) 17:39 Фонтан-куля у Хмельницькому: історія, сучасність і чи запрацює ще колись 17:08 Нові правила бронювання: на Хмельниччині пояснили зміни для бізнесу 16:27 У Хмельницькому в середу попрощаються із двома захисниками 16:20 Сучасна пластична хірургія у Хмельницькому: можливості, тренди та де отримати професійну допомогу 15:48 Арсенал удома та граната в авто: жителя Хмельниччини судитимуть за зберігання зброї 15:07 На Хмельниччині попрощались із 19-річним Нікітою Кармашем: історія воїна 14:24 У Хмельницькому затримали чоловіка, який поранив поліцейського під час перевірки документів 13:56 Новий депутат з'явиться у Хмельницькій міськраді: хто він 13:20 Ціни на м’ясо у Хмельницькому: за скільки продають стейк, ребра і вирізку 12:19 На Хмельниччині зіткнулися легковик і мотоцикл: 22-річний водій у важкому стані 11:21 У Хмельницькому поранили поліцейського під час перевірки документів: нападника розшукують 10:32 На Старокостянтинівському шосе сталася потрійна аварія. Є постраждалий 09:32 На Хмельниччині горіли житлові будинки: деталі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up