Смертельна ДТП у Хмельницькому: засудили водія, який виїхав на «зустрічку»

- Відбувся суд по аварії, яка сталась у січні цього року на вулиці Волочиській.
У Хмельницькому водія засудили до чотирьох років позбавлення волі за порушення правил дорожнього руху, яке призвело до загибелі людини. Про це повідомила Хмельницька обласна прокуратура.
За даними слідства, дорожньо-транспортна пригода сталася у січні 2025 року на вулиці Волочиській в обласному центрі. 39-річний хмельничанин, перебуваючи за кермом, майже вдвічі перевищив допустиму швидкість. Крім того, він здійснив обгін у забороненому для цього місці, виїхавши на зустрічну смугу руху. У результаті цього сталося зіткнення з іншим автомобілем.
Водій зустрічного легковика зазнав численних тілесних ушкоджень. Його доставили до лікарні, однак, попри зусилля медиків, врятувати чоловіка не вдалося — він помер у медичному закладі.
Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні кримінального правопорушення: порушенні правил дорожнього руху. Йому призначили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Крім цього, чоловіка позбавлено права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.
Також суд задовольнив цивільні позови родичів загиблого. Засудженого зобов’язали виплатити 730 тисяч гривень матері та рідній сестрі потерпілого як компенсацію завданої шкоди.
Читайте також:
- Збив на смерть 11-річного школяра і втік: на Хмельниччині судитимуть мотоцикліста
- «Почула глухий удар, злякалась і втекла»: деталі смертельної аварії у Хмельницькому
- Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.