Стало зле за кермом: на Хмельниччині водій врізався у дерево та загинув

Стало зле за кермом: на Хмельниччині водій врізався у дерево та загинув
  • У поліції розповіли деталі аварії, в якій загинув водій мікроавтобуса.

На Кам’янеччині трапилась смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув водій мікроавтобуса. Про це повідомили у поліції Хмельницької області.

Аварія сталася в неділю, 26 жовтня, близько 07:20 ранку на ділянці автодороги сполученням «Камʼянець-Подільський — Сатанів — Теофіполь — Білогірʼя». 

За попередньою інформацією, 50-річний водій автомобіля Fiat Ducato, рухаючись у напрямку Чемерівців, раптово з’їхав у кювет. Машина врізалася в дерево, після чого транспортний засіб отримав значні пошкодження.

Відео дня

Від удару водій зазнав травм, несумісних із життям, і загинув на місці події.

На місце аварії прибули працівники поліції, бригада “швидкої” та рятувальники. Співробітники ДСНС за допомогою спеціального обладнання деблокували тіло загиблого з понівеченого автомобіля.

У ході розслідування поліцейські з’ясували, що під час руху чоловікові стало зле. Ймовірно через це він втратив контроль над транспортним засобом.

Наразі слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого. Правоохоронці з’ясувують всі обставини трагедії.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up