У Хмельницькому оштрафували нелегального таксиста на 17 тисяч гривень

У Хмельницькому оштрафували нелегального таксиста на 17 тисяч гривень
Фото ілюстративне
  • Водій перевозив пасажирів в режимі таксі, проте працював він без дозвільних документів.
  • За це чоловік отримав штраф.

Інспектори Укртрансбезпеки проводять перевірки в області. Під час чергової із них виявили порушника - чоловік на автомобілі "Dacia Logan" перевозив пасажирів в режимі таксі, однак дозвільних документів він не мав. Тож на водія склали відповідні матеріали за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомили у прес-службі управління Укртрансбезпеки, Хмельницький міськрайонний суд призначив таксисту штраф - 17000 гривень. 
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Сергей Попович
    Закон суров, но справедлив.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 Чи повернеться спека? Прогноз погоди для Хмельницького на 27-31 липня 17:07 Планові відключення світла в Хмельницькому 27 - 31 липня (ГРАФІК) 16:03 Кемпінг на Бакоті: де зупинитись і скільки це коштує 15:32 У Кам’янці-Подільському пройшов автомобільний ретрофестиваль photo_camera Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 14:18 Знайшли 20 кілограмів срібла: на кордоні зупинили автобус «Мілан-Хмельницький» photo_camera 13:26 20 хмельницьких медиків отримають премії від міськради (ІМЕНА) 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:06 Горів магазин і квартири: на Хмельниччині сталося 8 пожеж 10:05 Купуючи путівку до Іспанії, хмельничанка натрапила на шахраїв 09:04 «Транспортний колапс»: хмельничанка просить зупинити облаштування зупинки біля «Либідь Плази»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up