У Хмельницькому п’яна водійка влаштувала ДТП: 3,45 проміле

У Хмельницькому п’яна водійка влаштувала ДТП: 3,45 проміле
  • Жінка за кермом із 3,45 проміле в'їхала в автомобіль на світлофорі.

У Хмельницькому патрульні поліцейські задокументували дорожньо-транспортну пригоду, яку, за попередніми даними, спричинила водійка у стані алкогольного сп’яніння. Результат перевірки показав 3,45 проміле алкоголю, що майже у 17 разів перевищує допустиму норму.

Про інцидент повідомили у Патрульній поліції Хмельницької області.

ДТП сталася на вулиці Заводській. За інформацією правоохоронців, жінка, керуючи автомобілем Kia, під час повороту праворуч не дотрималася безпечного бокового інтервалу та зіткнулася з автомобілем Volkswagen, який зупинився на заборонний сигнал світлофора.

Під час спілкування з кермувальницею інспектори помітили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Жінка пройшла огляд на місці за допомогою приладу Drager, який зафіксував 3,45 проміле алкоголю, що в понад 17 разів вище норми.

На водійку патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП) та ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).

Автомобіль Kia евакуювали на арештмайданчик. 

Рішення про притягнення жінки до відповідальності ухвалюватиме суд.

Варто додати, якщо водія вперше виявляють п'яним (за статтею 130 КУпАП), суд призначає штраф у розмірі 17 тисяч гривень і позбавлення прав на один рік. При цьому якщо водій був спійманий за кермом напідпитку вдруге за рік, штраф збільшується до 34 тисяч гривень, і він буде позбавлений прав на три роки. За третє порушення протягом року сплачується штраф в розмірі 51 тисячі гривень, також водій-порушник може втратити права на десять років.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі

keyboard_arrow_up