У Хмельницькому районі 20-річний водій легковика збив пішохода

У Хмельницькому районі 20-річний водій легковика збив пішохода
Фото: поліція
  • Потерпілий – у лікарні.

У Теофіполі Хмельницького району автомобіль наїхав на 69-річного пішохіда.

Про це повідомили у поліції.

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 21 листопада, близько 18:00 години по вулиці Заводській.

За даними правоохоронців, 20-річний житель села Святець керував автомобілем «ВАЗ» і збив 69-річного теофіпольця. Чоловік в той час переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході. В результаті автопригоди пішохід травмувався. Його ушпиталили до місцевої лікарні.

Справою займається поліція. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження.

Нагадаємо, 19 листопада поблизу Давидцівців хмельничанин на «Cadillac» збив 48-річну жінку. Потерпіла потрапила до медзакладу. Про інцидент ми розповідали в окремому матеріалі.

Читайте також: 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Юлія Номировська
Юлія Номировська - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up