У Хмельницькому розшукують Opel, що втік з місця ДТП

У Хмельницькому розшукують Opel, що втік з місця ДТП
  • "Opel"  в'їхав у  "Ravon R2" та втік.
  • Тепер його розшукують патрульні. Хмельничан просять допомогти.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 травня, на вулиці Шевченка 14. Автомобіль "Opel"  в'їхав у  "Ravon R2". Після чого місце пригоди водій залишив.

Як зазначають в УПП Хмельницької області, ймовірний номерний знак Opel - "HDEA807".

Наразі втікача розшукують. Хмельничан просять допомогти. Усіх очевидців чи осіб, які володіють будь-якою інформацією з приводу даного ДТП, закликають зателефонувати на службу 102.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара) 18:01 У неділю на Хмельниччині — до +38°: прогноз погоди 17:09 Підпалив об’єкт «Укрзалізниці» та зливав дані про ЗСУ: засудили хмельничанина 16:23 На Хмельниччині чоловік побив військового на реабілітації та пограбував його 15:21 Ґвалтував малолітню падчерку з восьми років: як покарали жителя Хмельниччини 14:25 Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up