Ввечері 23 жовтня на вулиці Заводській патрульні зупинили ВАЗ, водій якого порушив Правила дорожнього руху. За кермом перебував 39-річний хмельничанин. У чоловіка поліціянти помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння, а саме порушення координації рухів, почервоніння обличчя, зіниці очей не реагували на світло. Відтак, йому запропонували пройти огляд у встановленому законом порядку. Він погодився зробити це у медичному закладі.
Окрім того, підозру у патрульних викликав і пасажир. Він помітно нервував. Через це правоохоронці провели чоловікові поверхневу перевірку. У нього виявили паперовий згорток із вмістом подрібненої речовини рослинного походження. На місце події інспектори одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Як зазначають в Управлінні патрульної поліції, висновок медиків підтвердив підозру полісменів. Водій дійсно перебував у стані наркотичного сп’яніння. Патрульні задокументували даний факт та оформили на чоловіка протокол за частиною 1 статті 130 (керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння) КУпАП.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.