У Хмельницькому спіймали водія "під кайфом"

У Хмельницькому спіймали водія "під кайфом"
  • Під час поверхневої перевірки у 24-річного водія знайшли поліетиленовий згорток з зеленою речовиною.

У неділю, 24 січня, близько 13-ї години, на вулиці Холодноярців в обласному центрі патрульні зупинили автомобіль Toyota. За кермом був 24-річний чоловік.

Під час спілкування з водієм, інспектори виявили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння — підтвердив, що водій знаходився під дією наркотичних речовин. Про це повідомили в Управлінні патрульної поліції області.

Крім цього, під час поверхневої перевірки у чоловіка поліетиленовий згорток з подрібненою, зеленою речовиною рослинного походження. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу.

Відео дня

На водія патрульні склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 (Керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння) КУпАП.

Читайте також: На Хмельниччині зіткнулися два авто: постраждав водій


Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Стас Филимонов
    Ничего скоро эти дебилы легализуют наркоту и каждый второй дебилоид будет под кайфом...
  • Ельяр Тагиев
    надо их на домбас  передовую как живой шит  солдатам
    Olecsandr Koshelev reply Ельяр Тагиев
    Ельяр Тагиев сам чому не йдеш?
    Александр Выговский reply Ельяр Тагиев
    Ельяр Тагиев доНбас!
  • Ельяр Тагиев
    а морду чо прячут
  • Сергій Михайлов
    Вони не покажуть бо продають і закладають діти які завербовані копами
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up