В Ярмолинецькому районі "Nissan" врізався у "ЗІЛ": загинула пасажирка

В Ярмолинецькому районі "Nissan" врізався у "ЗІЛ": загинула пасажирка
  • 21 листопада біля села Соколівка "Nissan Bluebird" в'їхав в "ЗІЛ-138". 
  • Внаслідок ДТП загинула пасажирка «Nissan», ще двоє отримали травми.  
  • Наразі триває слідство.

Ввечері 21 листопада біля села Соколівка сталася дорожньо-транспортна пригода. За попередніми даними, 31-річний місцевий житель, який був за кермом  «Nissan Bluebird», допустив зіткнення з автомобілем «ЗІЛ-138». 

Внаслідок ДТП одна пасажирка «Nissan Bluebird» загинула, ще двоє отримали травми.

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити Nissan Bluebird від 4200$ на Automoto.ua.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, 31-річна жінка від отриманих травм загинула на місці. 

38-річна жінка отримала забої м’яких тканин обличчя. Їй надали медичну допомогу та відпустили додому.

Ще одна 34-річна жінка наразі перебуває  в реанімаційному відділенні Ярмолинецької центральної районної лікарні. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, забої головного мозку, рвані рани. Стан здоров’я — важкий. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:30 На Хмельниччині не поспішають вимикати тепло: синоптики прогнозують похолодання 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До +18 градусів: якою буде погода на Хмельниччині 27 березня 20:30 Вважали зниклими безвісти: на Хмельниччині попрощалися з трьома військовими Від читача 14:22 Кіберполіція попереджає: як шахраї наживаються на довірі до ЗСУ 20:27 Хмельницький Палац спорту 2.0: підземний паркінг, реабілітація та пошук грантів 19:49 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 березня 19:21 На Хмельниччину насувається похолодання: синоптик попередив про дощ і мокрий сніг 18:56 Будинок та подарунок у 2 млн грн: що ще задекларував начальник кам'янецького ТЦК 18:08 На війні загинули жителі Хмельниччини: Максим Жуковський, Валентин Каржавов, Сергій Теницький 17:29 Третій випадок за рік: у Хмельницькому зупинили нетверезу водійку ЗАЗ 16:53 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Садовським: захиснику назавжди 49 років 16:12 Знущалась із літньої свекрухи: засудили 31-річну жительку Хмельниччини 15:30 Їм було 35 та 34 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 14:47 На Хмельниччині батько судився, щоб повернути сплачені сину аліменти 14:14 Потрапив у полон важко пораненим і пережив катування: історія бійця з Хмельниччини 13:41 На Хмельниччині готель хоче припинити приймати ВПО через нестачу компенсацій 13:13 Викрала долари у подруги і купила «ланос»: на Хмельниччині оголосили підозру жінці 12:29 На Хмельниччині спіймали дезертира під час патрулювання річки 11:51 Перегони з поліцією і хабар: на Хмельниччині зупинили водія ВАЗ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up