З Кам’янця-Подільського курсуватиме потяг до Львова

З Кам’янця-Подільського курсуватиме потяг до Львова
  • За словами міського голови Камʼянця, зміниться рух поїзда за напрямком «Кам’янець-Подільський — Ужгород», натомість сполучення зі Львовом вдалося зберегти.

Кам’янець-Подільський матиме пряме залізничне сполучення зі Львовом. Уже з 10 лютого курсуватимуть вагони за маршрутом «Львів — Кам’янець-Подільський».

Про це повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Він розповів, що за напрямком «Кам’янець-Подільський — Ужгород» з 8 лютого змінюється формат курсування причіпних вагонів. Подробиць наразі немає ні в Посітка, ні в Укрзалізниці. Як зазначив міський голова, таке рішення є вимушеним і пов’язане з організаційно-технічними питаннями в Укрзалізниці.

Втім, за його словами, для міста змогли зберегти сполучення з Львовом.

"У результаті робочої розмови з керівництвом Укрзалізниці вдалося зберегти для Кам’янця-Подільського залізничне сполучення зі Львовом. Уже з 10 лютого курсуватимуть вагони «Львів — Кам’янець-Подільський»", — зазначив мер.

Читайте також: Новий поїзд Одеса — Рахів курсуватиме через Хмельницький: розклад і ціни

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анатолій Поліщук
    А який напрямок,через які міста???

keyboard_arrow_up