З рейок зійшов потяг, який курсує у Карпати через Хмельниччину

З рейок зійшов потяг, який курсує у Карпати через Хмельниччину
  • На Закарпатті відбулося сходження трьох вагонів пасажирського поїзда №39/40 Запоріжжя — Солотвино.

На Закарпатті відбулося сходження вагонів поїзда, який проходить через Хмельниччину: Полонне, Шепетівку та Старий Кривин.

Про це йдеться у пресслужбі Укрзалізниці.

У компанії розповіли, що зійшли три вагони пасажирського поїзда №39/40 Запоріжжя — Солотвино. Постраждалих серед пасажирів та поїзної бригади немає. Причини сходження встановлюватиме спеціальна комісія, але попередня версія — "викид" рейки через аномальну спеку.

Відео дня

Як зазначили в Укрзалізниці, приміський поїзд №6581 сполученням Королево — Батьово буде обмежено до станції Виноградів, а пасажирів рейсу №84 Солотвино — Київ попросять дочекатись сповіщення про об'їзний маршрут. Усіх обіцяли довезти.

Далі в Укрзалізниці повідомили, що три вагони з пасажирами вже вирушили до кінцевої станції Солотвино. Рейс №84 з Солотвина до столиці вирушить за графіком у складі тих же трьох вагонів із подальшою пересадкою та об'їздом ділянки, де триває відновлення.

Залізничники просять вибачення у пасажирів за вимушену затримку.

"Приносимо вибачення пасажирам за вимушену затримку, вже працюємо над подальшою логістикою в регіоні та оцінюємо строки відновлювальних робіт", йдеться у дописі.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (14)
  • Неля Бер
    Этим занимаються монтеры пути.При Кирпе 6 человек проверяли путь меняли рельсы и шпалы на новые.А сейчас в лучшем случае 2 монтеры, которые не могут ничего сделать, потому что нет новых рельс и шпал.Да и з/п у железнодорожников нищенская .
  • SERHII ТОRONTO
    Спдиваюсь вагони притягли вже пустимі,а люди вже перейшли кордон
  • Artem Kovalskiy
    Це звичайна справа у Карпатах, там багато поворотів в колії швидко зношуються. Я колись їхав дизелем з Лозощини до Коломиї, то в нас теж останній вагон зійшов з рейок. Нічого, відчинили, тай поїхали далі.
  • Шура Шура
    Ше  начальнику железки  бездарно руководителю..
    Добавить надо миллион к зарплате...сегодня с поезда сняли пассажирку..от духоты в вагоне ..сердечный приступ.не вентиляции не чистоты...уроди
    Посмотрите для примера на прибалтийские и казахские железки и вагоны..
    А мы начинали все вместе в 1991..93... Там наверное не пилят бюджет..
    Сергій Особлюк reply Шура Шура
    Шура Шура Зате наш лідер по зарплаті!!!

keyboard_arrow_up