Залишив помирати на дорозі. На Хмельниччині водій переїхав чоловіка та втік

Залишив помирати на дорозі. На Хмельниччині водій переїхав чоловіка та втік
  • Водій на свому ВАЗ на польовій дорозі наїхав на чоловіка, який заснув просто у траві.
  • Щоправда, після цього водій вирішив не викликати "швидку", а швиденько поїхав геть. 

 

29 липня на польовій дорозі між селами Лютарка та Новостав Ізяславського району виявили бездиханне тіло чоловіка. Після огляду місця та жертви, правоохоронці встановили, що чоловік помер внаслідок травм, що характерні для наїзду авто. Загиблим виявився 59-річний мешканець села Новостав

За кілька годин копам вдалося відтворити усю картину подій та вийти на слід підозрюваного. Ним виявився 45-річний житель сусіднього села. Попередньо встановлено, що чоловік їхав на своєму  авто "ВАЗ 21213" та скоїв наїзд на чоловіка, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, лежав у траві. Після цього водій зупинився, але не надав потерпілому жодної допомоги, не викликав "швидку", а залишив місце аварії. У результаті чоловік від отриманих травм помер на місці події.

Під час затримання водія, той мав явні ознаки сп'яніння. Перевірка його за допомогою приладу "Драгер" показала 1, 27 проміле алкоголю в крові. Про це інформують у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Наразі чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Вирішується питання про оголошення водієві підозри і обрання йому міри запобіжного заходу.

Читайте також: Водій загинув на місці. На Хмельниччині сталася ДТП з квадроциклом 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Василь Денисюк
    Просто так заснув на дорозі.Бред.Мабуть п'яний був без пам'яті.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Грози з градом: якою буде погода на Хмельниччині 14 липня 20:03 Відключення світла у Хмельницькому 14 липня: у списку 195 вулиць (АДРЕСИ) 19:09 До музею в Кам'янці-Подільському передали 51 унікальний археологічний артефакт 18:08 У Хмельницькому застосували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) Від читача 14:43 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Хмельницького інформує про намір здійснити коригування тарифу на централізоване водопостачання 17:07 На щиті повертаються семеро воїнів з Хмельниччини. Хто вони 16:11 Сам катався дорогою: на Хмельниччині поліцейські повернули додому хлопчика 15:16 Хмельничанин через суд відсудив понад 137 тисяч гривень за невиплату зарплати 14:24 На Хмельниччині двоє 13-річних підлітків розкладали наркотики 13:30 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікуються грози, шквали та град 13:23 Жителька Хмельниччини втратила майже 700 тисяч гривень при купівлі авто 12:52 У Кам'янці на АЗС затримали нетверезого чоловіка з гранатою 12:03 На Хмельниччині п'яний чоловік влаштував стрілянину з рушниці: поліція вилучила зброю 11:26 В області є 23 «чорних» ФОПи: що це означає 11:03 Медицина майбутнього: у Хмельницькому вперше на заході України з’явився МРТ-апарат із ШІ (новини компаній) 10:45 На Хмельниччині засудили матір, яка ледь не заморила голодом немовля 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:58 На тиждень обмежать рух по Грушевського 09:16 Змусила роздягнутися малолітню родичку: на Хмельниччині розслідують дії 14-річної дівчини 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up