Уряд змінив ПДР: мотоциклам дозволили їздити смугами громадського транспорту

Уряд змінив ПДР: мотоциклам дозволили їздити смугами громадського транспорту
  • Уряд вніс зміни до ПДР.

Сьогодні, 1 квітня, Кабмін змінив правила дорожнього руху – тепер мотоцикли та мопеди можуть їздити смугами громадського транспорту.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Надано право проїзду мопедам та мотоциклам (за винятком мотоциклів з боковим причепом, мотоколясок, триколісних транспортних засобів) смугою для руху маршрутних транспортних засобів попутно загальному потоку транспортних засобів", – пояснив він.

Відео дня

Через ці зміни оновили інформаційні знаки 5.8 "Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів" та 5.11 "Смуга для руху маршрутних транспортних засобів".

Варто додати, що раніше такими смугами могли користуватися лише таксисти, велосипедисти та спецтранспорт. Тепер мотоциклісти також отримали більше свободи в русі.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Микола Марковський

    Мало того що ці мотохрусти самі вбиваються (так їм і треба), то тепер ще будуть наражати на небезпеку пасажирів громадського транспорту.

keyboard_arrow_up