Дітям

Розбудовувати інноваційну та ефективну освітню модель майбутнього? Втілювати новаторські педагогічні ідеї? Заохочувати відкривати світ та навчати навчатися? Поєднувати у собі ролі наставника, фасилітатора, коуча та друга? 

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У Хмельницькому є багато різноманітних дитячих курсів, гуртків та секцій, на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд гуртків та занять Хмельницького, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.

 #партнерський проєкт 06 вересня стартував фотоконкурс "Мій школярик" від vsim.ua. Хмельницькі дітлахи мають можливість виграти подарунки.

Другий рік поспіль благодійний фонд сім’ї Лабазюк «МИ ПОРУЧ» організовує відпочинок для дітей військовослужбовців.

Війна позбавила наших дітей справжнього дитинства. Вмить вони стали свідомими, дорослими та відповідальними. Із далеко не дитячими думками, прагненнями та переживаннями. І основне завдання, для нас дорослих – дарувати нашим діткам щасливі миті дитинства, попри усі ті страшні речі, які вони чують і бачать кожного дня. 

Відчули себе командою справжніх піцайоло. У суботу, 8 липня, у “PRONTO PIZZA & SUSHI PRO”, що в ТРЦ «Монблан», провели безкоштовний майстер-клас для дітей. Організатори зізнаються, це вперше вдалось влаштувати такий масовий захід для малечі. В ньому взяли участь більше сотні маленьких учасників.

Розвиток дитини в перший рік життя — надзвичайно важливий етап. У цей період формуються основи фізичного, когнітивного та емоційного розвитку. Одним із ключових чинників, що сприяють цьому процесу, є різноманітні ігри.

Чілдрен Кінофест — це найбільший дитячий кінофестиваль України.  Він проходитиме у Хмельницькому вже наприкінці червня.  Розповідаємо що показуватимуть та як зареєструватися. 

Відпочинок на свіжому повітрі, різноманітні ігри та розваги, спілкування з однолітками та незабутні вечори під звуки українських пісень і фільмів – це все дарує дітям військових «ПОДІЛЛЯ МРІЙ».

Чілдрен Кінофест — це найбільший дитячий кінофестиваль України.  На кінофесті покажуть українське фентезі та шість фільмів з інших країн Європи.  Розповідаємо про програму фестивалю та де він проходитиме. 

keyboard_arrow_up