Дітям

Добірка розрахована на малюків від 0 до 4 років. В переліку — 10 розвиваючих каналів солов’їною.  

Його проведуть для дітей 5-9 років.

Організатори проводять зустрічі раз на 2 тижні у різних містах країни.  Аби потрапити на зустріч — слід попередньо зареєструватися. 

Відпочинуть за кордоном переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

21 липня у місті Хмельницький на стадіоні Педагогічної академії пройшов фінал турніру з міні-футболу – Кубок благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ". Переможцями стали хлопці з ФК «МРІЯ», на другому місці – ФК ліцей Скаржинець, бронзовими призерами стали хлопці з ФК ДСЮШ №1 (2011 р.н.).

Дізнавайтеся які вправи та ігри можна зробити, аби зняти напругу та за яким алгоритмом слід діяти батькам. 

У літньому таборі «Еколенд» на території санаторію «Лісова пісня» в Кам’янець-Подільському районі добігає кінця друга зміна відпочинку для дітей військовослужбовців. Здійснюються дитячі мрії в рамках соціального оздоровчо-патріотичного проекту «Поділля мрій» від благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми Поруч».

Семеро дітлахів зупиняли “підозрілі” авто для “перевірки”. Найменшому з них лише 4 роки, найстаршим по 11.  Всі виручені кошти дітвора передала на ЗСУ в місцевий штаб допомоги військовим. 

Дізнавайтесь чому медики не радять ніблер, м’які іграшки, бортики та круг для плавання. Та як ці речі можуть зашкодити маляті. 

keyboard_arrow_up