Дітям

Порно, пікантні запитання або дитяча мастурбація. Із подібним стикаються чи не кожні батьки, адже діти хочуть знати й спробувати все. Як реагувати, відповідати й пояснювати розповіла хмельницький сексолог Анна Свіровська.

“Хмельниччина без сиріт” - організація, що допомагає малозабезпеченим сім’ям. Нещодавно вони врятували дівчинку, яка залишилася без ока.  Наразі збирають кошти на житло для вагітної жінки й мами 4 дітей. Про життя малозабезпечених сімей читайте на нашому сайті.

На День вишиванки у Хмельницькому традиційно привітали новонароджених діток та їхніх матусь. Подарунки отримали 10 породіль з міста та 6 з області. Матусь привітали солодощами, кульками та квітами, а новонародженим подарували їх першу вишиванку.

Почуття провини, байдужість або надмірна опіка. Неусвідомлені вислови чи дії батьків призводять до тягарів, із якими вимушені жити їхні чада. Що і як стає запорукою майбутніх невдач дитини, розповіла психолог з Хмельницького.

У підбірці лише мультфільми часів незалежності. Вони допоможуть разом із дітьми відволіктися від карантину. А ще насолодитися чудовою українською мовою, досхочу посміятися та гарно провести час.

Щоб маля розвивалося правильно, щонайменше 2-3 години в день воно має проводити на свіжому повітрі. І для цього необхідна хороша дитяча коляска.

У Будинку дитини “Берізка” є близько ста вихованців. Часто-густо містяни приносять туди речі, іграшки або солодощі. Але беруть не все. Що і як приймають?

Із 2 по 17 грудня на радіостанції «ОКЕЙ ФМ» звучатимуть дитячі голоси. В прямому ефірі хмельницька дітвора зможе передати вітання Святому Миколаю. За свої старання кожен активний учасник отримає подарунок.

Комбінезони для дітей діляться на роздільні і злиті. Останній варіант відмінно підходить на випадок прогулянок, але якщо ви намітили похід у супермаркет, він може завдати незручності. Тому необхідно мати два комбінезончика.

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У Хмельницькому є багато різноманітних дитячих курсів, гуртків та секцій, на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд позашкільних гуртків та занять Хмельницького, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.

keyboard_arrow_up