Дітям

Сучасні діти все більше й більше часу проводять за смартфонами. Часто від екрану їх не відтягнеш ні вмовляннями, ні переконанням. Сергій та Олена Тученки змогли зробити час у смартфоні не лише цікавим, а й пізнавальним.

У 2-річної Софії виявили рідкісну генетичну хворобу - спінально-м’язову атрофію. Через це атрофуються м’язи і дитина не може повноцінно рухатися. На лікування потрібна захмарна для батьків сума - 2,3 мільйона доларів. Мама й тато попри все вірять, що їхня донька як і всі діти, зможе самостійно сидіти, ходити й рухатися. 

Незаконне усиновлення в стінах міського перинатального центру та хабарництво посадовиці Хмельницької ОДА. В обидвох випадках замішані неповнолітні діти, які стали частиною схем. Дізналися, як на Хмельниччині працює система усиновлення і чому охочі стати батьками йдуть на заборонені кроки.

Вже понад рік жінки після пологів отримують різну допомогу. Одні мають пакунок малюка, а іншим видають довідку про його неотримання.  В останньому випадку новоспечена мама може розраховувати на грошову компенсацію. Дізналися, що можуть отримати хмельничанки, які народжуватимуть в липні.

7-місячного малюка з Волочиської ОТГ батьки везли у Хмельницький. Дорогою дитина стала задихатися. Екстрено немовля доправили медикам патрульні. У якому стані маленький Богдан зараз?

Для них пологи почалися тоді, як дружина сказала: “Пора”.  Вони розрізали пуповину, плакали від щастя чи просили кохану потерпіти.  Допоки жінка народжувала, у деяких із татусів “у голові був хаос”, а хтось відчував паніку.  Як пологи виглядають очима чоловіків?  Поспілкувалися з чотирма хмельничанами, які поділилися своїм досвідом.

Ва­ле­рія Ре­ше­тар­чук  пот­ребує термінової транс­план­та­ції кіс­тко­во­го моз­ку. У Шепетівці дівчата відрізають волосся, аби допомогти зібрати потрібну суму.

Хлопчик випав із 3 поверху, коли його батьки перебували в іншій кімнаті. Його госпіталізували в реанімацію. У якому стані дитина зараз?

З нового навчального року у 5 дитсадках міста введуть групи для півторарічних дітей. Для найменших розроблять окреме меню, а нагляд здійснюватиме дві нянечки і вихователь.  Що про це думають хмельницькі батьки і психологи?

Богдана, Катя, Юля, Ліза, Маша, Коля, Мар’ян і Даян. Всі ці діти - рідні брати й сестри, які мешкають в селі Вихрівка в Дунаєвецькому районі. Найстаршій 11 років, молодшому - 1 рік. Ми навідалися в гості до сім’ї, поспілкувалися із мамою й дізналися, як вони живуть.

keyboard_arrow_up