Дітям

Найважливіше свято для дітей –  День Народження. Більшість дітей мріють  про його  святкування...

Книга – наше багатство. Головне – правильно її вибрати. Для всіх книголюбів редакція vsim.ua відновлює...

Діти - квіти життя, але вони не можуть постійно перебувати в квартирі. Та й Вам хочеться трішки відпочити. Дитячі...

Книга – наше багатство. Головне – правильно її вибрати. Для всіх книголюбів редакція vsim.ua відновлює...

Обладнання подарували волонтери благодійного фонду. Нову ультрафіолетову камеру та сухожарову шафу використовуватимуть для стерилізації інструментів. Його встановили в операційному блоці. 

Конкурс проходитиме під назвою «Охорона праці очима дітей». До участі запрошують учнів шкіл, вихованців коледжів та училищ. Малюнки мають бути оригінальними та практичними. 

Після тижневого карантину і новорічно-різдвяних свят учні візьмуться за навчання. У школи діти підуть вже наступного тижня.  

Хмельницьких дітлахів навчали виготовляти різдвяний абажур "Нічне диво". Для його створення необхідно мати папір, ніж для прорізів та свічку.  Такий виріб прикрасить кожну оселю та створить ефект таємничості.   

В обласній філармонії у новорічні свята проводять ранки для дітей. Участь у них беруть ансамбль «Козаки Поділля» та солісти філармонії.

Дітям учасників АТО та чорнобильців із Хмельницького вручили солодкі дарунки. А вихованці акторської школи показали для них новорічну виставу.

Цього року від святого Миколаю хлопчики мріють отримати конструктори "Lego" та книжки, а дівчаткам до вподоби телефони, планшети та пишні сукні. Незмінними подарунками для дітлахів залишаються солодощі та домашні тваринки. 

Хмельничан запрошують подати ідею для малюнку. Кращий з них прикрасить будівлю бібліотеки на Свободи. Переможець отримає приз.

У Хмельницькому можна поринути у світ казок та магії. Майстри дали друге життя непотрібним речам. Космічне небо з літаючими тарілками, планетами та гуманоїдами, танцюючі ляльки, магічна куля, паличка Гаррі Поттера. Все це можна побачити у «Кімнаті казок», яку створили працівники дитячої бібліотеки.

З 29 жовтня по 6 листопада, на території парку ім.Чекмана, гостинно відчинить свої двері цирк-шапіто «Кураж» з виставою «У світі тварин».