Дітям

Всі батьки мріють про прекрасне майбутнє для власної дитини. У Хмельницькому є багато різноманітних дитячих курсів, гуртків та секцій, на яких кожен зможе обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння. Тому редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд позашкільних гуртків та занять Хмельницького, де можна цікаво та корисно провести дозвілля.

Перший раз у перший клас. Зовсім скоро новоспечені школярі вперше сядуть за парти.  А батьки врешті зможуть видихнути, бо на той момент їхні чада будуть забезпечені всіма необхідними речами. Щоб нічого не забути, збираючись до школи, ВСІМ спільно з “Носорог” склали список для першачків. Тож дивіться, занотовуйте, обирайте і купуйте потрібне приладдя.

У той час, як європейці абсолютно байдужі до капців, в Україні вони є символом затишку та комфорту.

Сучасні діти все більше й більше часу проводять за смартфонами. Часто від екрану їх не відтягнеш ні вмовляннями, ні переконанням. Сергій та Олена Тученки змогли зробити час у смартфоні не лише цікавим, а й пізнавальним.

У 2-річної Софії виявили рідкісну генетичну хворобу - спінально-м’язову атрофію. Через це атрофуються м’язи і дитина не може повноцінно рухатися. На лікування потрібна захмарна для батьків сума - 2,3 мільйона доларів. Мама й тато попри все вірять, що їхня донька як і всі діти, зможе самостійно сидіти, ходити й рухатися. 

Незаконне усиновлення в стінах міського перинатального центру та хабарництво посадовиці Хмельницької ОДА. В обидвох випадках замішані неповнолітні діти, які стали частиною схем. Дізналися, як на Хмельниччині працює система усиновлення і чому охочі стати батьками йдуть на заборонені кроки.

Вже понад рік жінки після пологів отримують різну допомогу. Одні мають пакунок малюка, а іншим видають довідку про його неотримання.  В останньому випадку новоспечена мама може розраховувати на грошову компенсацію. Дізналися, що можуть отримати хмельничанки, які народжуватимуть в липні.

7-місячного малюка з Волочиської ОТГ батьки везли у Хмельницький. Дорогою дитина стала задихатися. Екстрено немовля доправили медикам патрульні. У якому стані маленький Богдан зараз?

Для них пологи почалися тоді, як дружина сказала: “Пора”.  Вони розрізали пуповину, плакали від щастя чи просили кохану потерпіти.  Допоки жінка народжувала, у деяких із татусів “у голові був хаос”, а хтось відчував паніку.  Як пологи виглядають очима чоловіків?  Поспілкувалися з чотирма хмельничанами, які поділилися своїм досвідом.

Ва­ле­рія Ре­ше­тар­чук  пот­ребує термінової транс­план­та­ції кіс­тко­во­го моз­ку. У Шепетівці дівчата відрізають волосся, аби допомогти зібрати потрібну суму.

keyboard_arrow_up