Двері прихованого монтажу: Сучасний тренд в інтер'єрі (новини компаній)

Двері прихованого монтажу: Сучасний тренд в інтер'єрі (новини компаній)

Двері прихованого монтажу стали справжнім трендом у сучасному дизайні інтер'єрів. Вони поєднують естетичну бездоганність і функціональну досконалість, використовуючи інноваційні технології та стильні рішення. Але що робить ці двері такими популярними? У цій статті ми розглянемо всі аспекти дверей прихованого монтажу, їх переваги, особливості конструкції та технічні деталі, зокрема вибір профілю.

Двері прихованого монтажу, або скриті двері, це дверні конструкції, які монтуються в стіну таким чином, що їхня коробка і петлі залишаються непомітними. В результаті ми отримуємо гладку поверхню, де двері майже непомітні, зливаючись зі стіною. Такий підхід дозволяє створити мінімалістичний та сучасний вигляд інтер'єру. З  актуальними цінами та характеристиками можна ознайомитися на інтернет-порталі виробника https://dveri-vsim.com.ua/mizhkimnatni-dveri/pryhovani

Головна перевага дверей прихованого монтажу – це, звичайно, зовнішній вигляд. Двері прихованого монтажу забезпечують ідеально гладку поверхню, яка гармонійно зливається з інтер'єром. Вони можуть бути пофарбовані або оброблені так само, як і стіна(шпон,скло,дсп,стiновi панелi, тощо…), що робить їх майже невидимими. Це створює відчуття цілісності простору і дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Такий дизайн також дозволяє максимально використовувати простір приміщення, оскільки немає виступаючих елементів, які могли б заважати меблям або декору. Це особливо важливо для малих квартир або приміщень зі складним плануванням, де кожен квадратний метр має значення. Крім того, двері прихованого монтажу можна встановлювати в будь-якому приміщенні – від вітальні до ванної кімнати. Вони підходять для будь-якого стилю інтер'єру, від класичного до ультрасучасного.

Функціональність сучасних дверей прихованого монтажу також на висоті. Сучасні технології дозволяють забезпечити високу звукоізоляцію та теплоізоляцію, що робить такі двері не тільки красивими, але й практичними. Вони забезпечують приватність і комфорт у будь-якому приміщенні.

Конструктивні особливості дверей прихованого монтажу включають кілька ключових елементів. Коробка дверей зазвичай виготовляється з алюмінію, яка монтується в стіну на етапі будівництва або ремонту. Алюміній легший і більш стійкий до корозії . Це забезпечує міцність і надійність конструкції. Водночас профіль повинен бути непомітним, щоб не порушувати загальну концепцію прихованого монтажу. Він може бути оброблений під колір стіни або дверного полотна, що дозволяє досягти максимальної гармонії в інтер'єрі.

Спеціальні приховані петлі дозволяють дверям відкриватися без видимих елементів ззовні. Вони повинні бути міцними і забезпечувати довгий термін служби. Дверне полотно може бути виготовлене з різних матеріалів, включаючи дерево, МДФ, скло або комбіновані варіанти. Важливо, щоб дверне полотно мало ідеально рівну поверхню для створення ефекту невидимості.

Двері прихованого монтажу вражають своєю універсальністю, оскільки можуть бути виготовлені в будь-яких розмірах і конфігураціях. Це означає, що вони можуть відповідати як стандартним, так і нестандартним отворам, дозволяючи дизайнерам і архітекторам реалізовувати найсміливіші ідеї. Можливість індивідуального замовлення дозволяє створювати двері, які ідеально вписуються в конкретні інтер'єрні рішення, незалежно від того, чи це великі панорамні двері для розкішних віталень, чи вузькі та високі двері для більш компактних приміщень. Конфігурації можуть включати одностулкові, двостулкові, розсувні, або навіть складні двері, що відкриває безмежні можливості для творчості та функціональності в сучасних інтер'єрах.

Двері прихованого монтажу – це не тільки модний елемент дизайну, але й практичне рішення для сучасних інтер'єрів. Вони дозволяють створити естетично бездоганний простір, який відповідає найвищим стандартам функціональності та комфорту. Правильний вибір профілю та фурнітури забезпечить довговічність та надійність конструкції, дозволяючи насолоджуватися їхньою красою та зручністю довгі роки. Отож чекаємо саме на Вас   -  ми допоможемо Вам з вибором та візьмемо на себе самі складні технічні моменти – замір, доставку та монтаж. Наші салони:

м.Хмельницький, вул. Свободи 12а , салон-магазин Dveri Vsim, тел +38097-37-08-251

м.Вінниця, вул. Замостянська 34а, салон-магазин Dveri Vsim, тел +38067-200-34-56

keyboard_arrow_up