Економія з промокодами: аналіз ринків України та закордону (новини компаній)

Промокоди — один з найзатребуваніших інструментів економії на покупках товарів чи замовленні послуг в Україні і за її межами. Вони являють собою короткі комбінації символів, які дозволяють отримати знижку або інші переваги при покупці товарів чи послуг як в інтернет-магазинах, так і в звичайних точках продажу офлайн. Вони є інструментом маркетингових кампаній, спрямованих на збільшення продажів і залучення нових клієнтів.
Експерти сайту зі знижками та промокодами emporium.com.ua провели власний аналіз динаміки використання промокодів в Україні та закордоном, і виявили, що серед українців їх активно використовує трохи більш як 50% покупців, тоді як в США 91% опитаних застосовують промокоди хоча б один раз на рік. Однак результати порівняльного аналізу можуть втратити актуальність вже до кінця року. Адже якщо на Заході динаміка використання промокодів залишається відносно сталою, то в Україні вона після початку повномасштабного вторгнення має тенденцію до стрімкого зростання.
На сьогодні ТОП-15 оферів за кліками в Україні виглядає наступним чином:
- Rozetka
- AliExpress
- Uklon
- Worldoftanks
- Megogo
- Bolt
- Sweet-TV
- iHerb
- Hotline-Finance
- Comfy
- Answear
- EVA
- Maudau
- Allo
- Intertop
Тобто дві перші позиції зайняли великі маркетплейси, а на третій позиції — служба таксі. Однак тут варто додати, що при аналізі популярних пошукових запитів в Google показники відрізняються:
- На першому місці «промокод світ тв» — понад 22 тис. запитів.
- На другому місці «промокод megogo» — майже 10 тис. запитів.
- На третьому місці «уклон промокод» — також майже 10 тис. запитів
- На четвертому місці «промокод нова пошта» — понад 8 тис запитів.
- На пʼятому місці «промокоди алиекспрес» — близько 6,6 тис. запитів.
Як бачимо, зараз чимало українців шукають промокоди для стримінгових сервісів, а також на доставку, медикаменти, одяг, взуття та навіть відеоігри.
В Emporium також звернули увагу, що сьогодні найбільша частка покупців, які використовують промокоди, — це люди віком від 18 до 35 років. А от старше покоління, на відміну від країн Заходу, користується подібними інструментами економії відчутно рідше. Це свідчить про те, що бізнесу варто шукати додаткові шляхи залучення старшої аудиторії, щоб збільшувати кількість продажів та створювати лояльне й активне комʼюніті.
Як свідчить ще одне цікаве опитування від компанії Coupon Follow, типовий американець завдяким промокодам та купонам заощаджує майже $1500 впродовж року. Це близько $120 на місяць. В Україні у грошовому еквіваленті сума відчутно менша. Але, враховуючи зростаючий інтерес до промокодів та знижок, можна очікувати поступове зростання загальної суми заощаджень у найближчі роки.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.