Хмельницькі освітяни з вересня отримуватимуть додаткові доплати та стипендії

- У Хмельницькому відзначили учнів і вчителів за високі результати: випускники отримали до 20 тисяч гривень, педагоги — щомісячні стипендії.
Хмельницькі вчителі та учні отримають стипендії й доплати. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.
Так, 28 серпня у Хмельницькому відбувся щорічний «Освітній форум-2025». Це вже п’ятий захід такого формату, який традиційно проводять напередодні навчального року. Як пояснив міський голова, форум є своєрідним зібранням педагогів у неформальній обстановці, де обговорюють не лише проблеми й виклики, а й результати роботи.
Досягнення випускників
Олександр Симчишин повідомив, що цього року школярі продемонстрували високі результати на національному мультипредметному тесті:
- 27 випускників отримали найвищий бал — 200. Кожному з них місто виплатило грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень.
- Двоє учнів склали тестування на максимальні 400 балів і отримали по 20 тисяч гривень.
Крім цього, 32 школярі, які стали переможцями всеукраїнських олімпіад і конкурсів, із вересня щомісяця отримуватимуть стипендії у розмірі 50% прожиткового мінімуму. Наступного року розмір цих стипендій планують збільшити удвічі.
Підтримка педагогів
Не залишили без уваги й учителів. За словами мера, 36 педагогів, чиї вихованці показали найкращі результати, нині отримують щомісячну стипендію в розмірі 50% мінімальної зарплати. З наступного року виплати зростуть до 100% мінімальної зарплати.
Також у Хмельницькому діють додаткові муніципальні стимули для освітян:
- надбавка у 30% за престижність професії;
- щорічна премія у розмірі одного місячного окладу до Дня працівника освіти;
- з 1 вересня стартують щомісячні доплати від 1 300 до 2 600 грн для частини працівників шкіл та закладів дозвілля.
Читайте також:
- У Хмельницькому оновлюють дорожню розмітку біля шкіл
- На Хмельниччині меншає першокласників: чому і що буде далі
- 29 учнів хмельницьких шкіл отримають премії міського голови (ІМЕНА)
- Три виховательки з Хмельницького увійшли до ТОП-25 найкращих педагогів України
- У Хмельницькому перейменують ліцей №13
- 32 обдаровані дитини з Хмельницького отримають стипендії (ІМЕНА)
- 37 кращих педагогів Хмельницького отримають премії (ІМЕНА)
- У Хмельницькому перейменують чотири дитячих садочки
- Вчителів-чоловіків стало більше: ситуація в школах Хмельницького (ІНФОГРАФІКА)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.