На допомогу захисникам українці перерахували 10 мільярдів

На допомогу захисникам українці перерахували 10 мільярдів
  • Дізнавайтесь, як долучитись до матеріальної підтримки наших воїнів. 

Українці ще не були настільки згуртовані як зараз. Кожен намагається допомогти захисникам і наблизити перемогу. 

На підтримку армії і гуманітарну допомогу громадяни вже зібрали понад 10 мільярдів гривень. Мова йде лише про спецрахунок, який Нацбанк відкрив для підтримки Збройних Сил України. Така сума актуальна станом на 5 березня. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Гроші надходили як від простих українців, так і від підприємств і міжнародної спільноти (із США, Польщі, Німеччини, Великобританії, Чехії, Канади та ще багатьох країн світу). 

Відео дня

Як додають у Нацбанку, більше 2,8 мільярди  у еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські єни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

На які саме потреби перерахували гроші?

  • на потреби Національної гвардії України – 450 млн грн,
  • на потреби Національної поліції України – 850 млн грн,
  • на потреби Міністерства оборони України – 3 944,6 млн грн,
  • на потреби Державної прикордонної служби – 420 млн грн.

"Наразі залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики становить 46,4 млн грн. Отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на рахунок, відкритий Національний банком для гуманітарних цілей з України та з-за кордону, є Міністерство соціальної політики України", - додали в НБУ.

Як підтримати?

Для допомоги Українській Армії перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up