Нові тарифи "Укрпошти". Відтепер доведеться платити більше за листи та посилки

Нові тарифи "Укрпошти". Відтепер доведеться платити більше за листи та посилки
  • "Укрпошта" з 10 вересня підвищила тарифи на доставку майже вдвічі.
  • Вартість листів зрола у середньому на 2 гривні.
  • За посилки доведеться доплатити ще 3 гривні.

Від 10 вересня "Укрпошта" підвищила тарифи на доставляння листів. Загалом ціна послуги зросла на 40%.

Так за доставлення непріоритетних листів вагою до 50 грамів доведеться доплачувати 2 гривні. Вартість доставлення посилок без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів зросте в середньому на 3 гривні. Підвищення тарифів відбулося відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Про це пише "РБК-Україна".

Зазначають, що тарифи на послуги поштового зв'язку підвищуються у два етапи: перший 10 вересня, другий – 1 січня 2019 року. Другий етап передбачає підвищення тарифів від 11 до 15%.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині 21:01 Вночі дощитиме. Погода на 5 липня для Хмельниччини 20:02 Загинуло четверо військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 19:02 На автодорогах Хмельниччини відновлюють покриття
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up