Шахраї ошукали жительок Хмельниччини на 210 тисяч гривень: за якими схемами

Шахраї ошукали жительок Хмельниччини на 210 тисяч гривень: за якими схемами
  • Дізнавайтесь, за якими махінаціями втратили гроші три мешканки області на цей раз.

Впродовж останніх днів інтернет-шахраї ошукали людей з Хмельниччини на 210 тисяч гривень. «На гачок» натрапили жительки Кам’янець-Подільського та Шепетівського районів. За поширеними схемами аферисти виманили з потерпілих чималі суми.

Про це розповіли у Кам’янець-Подільському та Шепетівському районних управліннях поліції.

Так, 29-річна кам’янчанка знайшла у соцмережах «додатковий заробіток». Робота полягала у бронюванні готелів, оплаті різних товарів тощо. «Роботодавець» обіцяв жінці, що кошти їй будуть повертатись разом із відсотками в якості заробітку. Декілька разів потерпіла дійсно отримувала невеликі суми. Шахрай запевняв, що далі зарплата буде ще більшою. Нічого не підозрюючи, жінка надсилала на невідомі рахунки власні кошти. Одного разу вона переказала понад 93 тисячі гривень. Та назад кошти не повертались. Тоді жінка зрозуміла, що її ошукали та звернулась до поліції.

Відео дня

68-річна жителька Кам’янця-Подільського втратила 48 тисяч гривень за іншою схемою. Вона повірила телефонному шахраю. Незнайомець зателефонував жінці та представився співробітником поліції. Він повідомив, що її донька нанесла травми дитині, а отже може відбувати кримінальну відповідальність. Аби «вирішити питання» та відпустити нібито її затриману доньку – пенсіонерці потрібно заплатити. Схвильована жінка одразу перерахувала через термінал самообслуговування 48-тисяч гривень. Вже пізніше вона дізналась від доньки, що насправді такої ситуації не було. Тобто, це телефонували аферисти.

На Ізяславщині Шепетівського району місцева жителька втратила 72 тисячі гривень. 52-річній жінці в месенджері надійшло повідомлення про додатковий заробіток онлайн. Потрібно було виконувати поставлені завдання. Спочатку потерпіла ставила лайки за товари на інтернет-сайті. І дійсно отримала грошову винагороду. Далі, жінка почала виконувати завдання вже за передплатою. Так було потрібно, аби збільшити свій заробіток. Мешканка Шепетівщини сама не зрозуміла, як «вклала» 72 тисячі гривень. І повернути їх так вже й не змогла. Коли ж жінка зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, то звернулась у поліцію.

Наразі поліцейські шукають аферистів. Вони вкотре просять громадян бути обачними. Не повідомляти банківські дані по телефону незнайомцям, не перекидати власні кошти на чужі рахунки та не переходити за невідомими посиланнями.

Читайте також: Жителя Хмельниччини обманули при купівлі трактора

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач84
    Зубожілий народ ще має запаси) Думаю немає сенсу писати що краще б ті жінки на дрони віддали ніж шахраям на накроту(((

keyboard_arrow_up