У період карантину не треба платити за комунальні послуги: правда чи фейк

У період карантину не треба платити за комунальні послуги: правда чи фейк
Фото ілюстративне
  • Таку інформацію поширюють у соціальних мережах. 
  • Що на це кажуть комунальники?

“У період карантину платити за комунальні послуги (в тому числі, за воду і стоки) не потрібно” - таку інформацію останнім часом дуже часто поширюють у соціальних мережах.  В прес-службі МКП “Хмельницькводоканал” зазначають, що їхні телефони просто “розриваються” від дзвінків містян, які просять уточнити це питання. В підприємстві пояснюють, що інформація не відповідає дійсності.

“Під час карантину не застосовуватимуться штрафні санкції за несвоєчасну плату за житлово-комунальні послуги, а також не може бути призупинено надання послуг у зв'язку із заборгованістю. Однак це не є приводом не платити за спожиті воду і стоки. У період карантину підприємство продовжує працювати в штатному режимі, необхідно вчасно оплачувати електроенергію, платити податки та збори, виплачувати заробітну плату працівникам тощо. Тому закликаємо кожного не зволікати, а заплатити за спожиту воду і водовідведення”, - йдеться у повідомлені МКП “Хмельницькводоканал”.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up