"Укрпошта" доставлятиме пенсії за більшим тарифом

"Укрпошта" доставлятиме пенсії за більшим тарифом
Фото ілюстративне
  • Натомість у Мінсоцполітики планують перевести на обслуговування у банківські установи максимальну кількість пенсіонерів.

"Укрпошта" підвищать тариф на доставку пенсій. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на заяву міністерки соціальної політики Марини Лазебної.

За словами Лазебної, "Укрпошта" вкотре поставила ультиматум про те, що припинить доставку пенсій для 3,5 мільйона людей. Попри це, вона запевнила, що "Укрпошта" з Пенсійним фондом продовжать свої договірні відносини.

  • "Ми своєю чергою, Мінсоцполітики та Мінінфраструктури, підвищимо їм тарифи, але максимальну кількість пенсіонерів переведемо на обслуговування у банківські установи", – зазначила міністерка. 

Також вона додала, що у Кабміні думають про конкурс для організації, яка змогла б зайнятися доставкою пенсій.

  • "Для інших подумаємо, як можна зробити конкурс, вибрати організацію, яка буде здійснювати виплату і доставку пенсій. Але поки цього немає, ми все ж будемо просити "Укрпошту", – сказала вона.
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • IGOR
    Это чтобы даже умственно отсталые наконец-то поняли, что почта - для писем и посылок, а для коммуналки и пенсии придумали организации под названием БАНК!
    Artem Schkopp reply IGOR
    Укрпочте вообще на порой пока. Пришел в отделение за посылкой, подойдя к окну «выдача посылок» был высмеян бабульками-кассиршами, мол бач яке вумне таблички тут читать, пришлось стоять с толпой пенсионеров в очереди в окно «денежные переводы». В процессе в отделении завис компьютер и сотрудники в грубой форме начали отказывать в обслуживании. Если бы не Алиэкспресс, давно бы забыл про этот островок социализма.
  • Наталія Квасюк
    Хто би сумнівався. ..
  • Ярослав Пішко
    Недостатньо грошей для зарплати керывника Укрпошти_ - була 1.7 млн. стане 3 млн
    Max Forosov reply Ярослав Пішко
    Слышал как этот керивнык плакался по радио, говорил что в Одессе на пляже на продаже кукурузы имеют по 40 тыс в месяц а он же керивнык и даже еще дачи в Кон че Заспе не имеет, а ведь ему уже давно положено. Ни стыда ни совести у таких керивныков нет. Все им мало и мало. Деньги ум затмили - не соображают что говорят.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:42 Чому я повернувся із СЗЧ: розповідь військового з Хмельниччини 15:55 Вулиця Антона Атаманюка та суперечки через «Народної Волі»: у Хмельницькому назвуть вулиці на честь Героїв України 15:44 Хмельничанка стала народною депутаткою: що відомо про Вікторію Рєзнікову 15:03 Схема за 14 тисяч євро: хмельничанка незаконно переправляла чоловіків за кордон Від читача 20:24 Обережно: шахраї використовують імена відомих лікарів у фейковій рекламі 14:30 У Хмельницькому затримали 18-річного закладчика з мефедроном 14:02 Кавуни від 12 гривень, дині — до 90: порівнюємо ціни у Хмельницькому 13:49 Хмельничан з дітьми запрошують на ХмельKids. Що там буде 13:05 Змінити лікарняні стіни на історичні будівлі: військовослужбовці на реабілітації побували у Кам'янці-Подільському (пресслужба ГО «Громадсько-військовий рух») 12:33 Змінять тип та назву ліцею №8 11:41 100 000 грн «відкату» за ремонт: затримали сільського голову з Хмельницького району 11:09 На Хмельниччині майже на два місяці перекриють залізничний переїзд 10:36 Жителі Хмельниччини сплатили понад 224 млн грн податку на нерухомість 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:29 Визначилися суперники «Helpix-Adrenaline» в першій футзальній лізі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:40 Грози і сильний вітер: погода на Хмельниччині 18 серпня 20:02 Десятки вулиць будуть без світла у Хмельницькому 18 серпня (АДРЕСИ) 19:27 Снігуров залишиться в СІЗО: рішення апеляційного суду 18:02 У Хмельницькому суд відібрав дитину в батька, що не виконував свої обов’язки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up