В Україні підвищать пенсії військовим

В Україні підвищать пенсії військовим
news.dtkt.ua
 • Зеленський анонсував підвищення пенсій для сотень тисяч військових.

Кабінет міністрів має ухвалити постанову, якою буде встановлена доплата в розмірі 2 тисяч гривень для майже 400 тисяч військових пенсіонерів, яким були призначені пенсії до 1 березня 2018 року. Відповідне доручення зробив Володимир Зеленський. Про це повідомили на сайті Офісу президента.

 • "Через недосконалі зміни до закону про індексацію доходів українців, які були ухвалені ще у 2017 році, не було врегульовано питання про індексацію пенсій військових. Внаслідок цього утворилася суттєва різниця між пенсіями, які були призначені до 2018 року, та новими виплатами. Задля відновлення справедливості Міністерство соціальної політики розробило рішення про підвищення виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України ухвалить на наступному засіданні", - йдеться у повідомленні.

Передбачається, що від 1 липня цього року буде встановлена доплата в розмірі 2 000 гривень для майже 400 тисяч військових пенсіонерів.

Мінімальна пенсійна виплата військовим буде встановлена на рівні 3 854 гривень. Також будуть підвищені й виплати для учасників бойових дій, які втратили працездатність.  

Відео дня
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Max Forosov

  У меня два соседа военных пенсионера. Один в войну на истребителе летал, а второй в Ярмолинецком лесу горобцям дули давал уже при мирной жизни и нигде никогда не участвовал в боевых действиях. Вышел в сорок лет на пенсию. По первому соседу все понянто - человек заслужил, а второму то за что эту пенсию начислили (ему сейчас 50 лет с хвостиком, здоровый мужик не изработанный и на пенсии)?
 • Тарас Мартинюк

  1-го Липня припинили діяти постанови попередньої влади про надбавки до пенсій військовослужбовцям. Ті постанови вчасно не продовжили, і в Липні вони отримали меньше пенсії. Зараз постанови продовжили, бо на 14 Липня планувалися акції протесту, але в новині героїчно "анонсували підвищення пенсій".
 • Olha Khmelovska

  Всім все підвищують ..)
  Може краще понижають хай ? Тарифи, ціни, податки...Тоді і не треба буде чухати потилицю де взяти грошей на ці "підвищення"?))

  Віталій Чичановський reply Olha Khmelovska

  Olha Khmelovska знизити тарифи до рівня нижче собівартості і дотувати компанії? Знизити ціни на що??? Якщо знизити податки, звідки брати гроші на соціалку, заробітні плати бюджетникам?

  Max Forosov reply Віталій Чичановський

  Так пусть олигархи вернут в государственную собственность то что взяли у народа, тогда не нужно будет думать откуда взять деньги.

keyboard_arrow_up