За яких доходів українці можуть розраховувати на субсидію

За яких доходів українці можуть розраховувати на субсидію
Фото ілюстративне
  • У Мінсоцполітики зазначили, що близько 40% одержувачів субсидій в місяць мають дохід менше прожиткового мінімуму.

В Україні налічується близько 3 мільйонів одержувачів субсидій. Вони витрачають на оплату житлово-комунальних послуг в середньому десяту частину своїх доходів. Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики. 

"Серед усіх одержувачів житлової субсидії близько 40% становлять домогосподарства з середньомісячним доходом на одну особу, який не перевищує розміру прожиткового мінімуму, ще майже 40% – домогосподарства з доходом на одну особу від одного до півтора прожиткових мінімумів, 17% – з доходом від півтора до двох прожиткових мінімумів. При цьому середній відсоток обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги по Україні становить трохи менше ніж 10% сукупного доходу сім'ї, яка отримує субсидію", - йдеться у повідомленні.

Вона зазначила, що при зростанні цін і тарифів на послуги розмір обов'язкового платежу не змінюється, оскільки він залежить від доходу, а розмір субсидії збільшується.

Згідно з повідомленням, середній розмір субсидії в лютому 2021 року склав 1 483 гривні.

Також у відомстві додали, що через зменшення цін на природний газ для населення  відбувся перерахунок розмірів субсидій за лютий, відповідно, зменшилась потреба у коштах для фінансування субсидій. Понад 95% отримувачів житлових субсидій та 36% пільговиків отримують виплати у готівковій формі.

 

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up