Журнальні столики: особливості використання в інтер’єрі (новини компаній)

Журнальні столики: особливості використання в інтер’єрі (новини компаній)

Створення домашнього затишку — це кропітка робота, що вимагає уваги до деталей. Особливу роль у цьому процесі відіграє підбір гарних та функціональних меблів.

Сьогодні пропонуємо поговорити детальніше про журнальні столики — центральний елемент багатьох віталень та робочих кабінетів. 

Види журнальних столиків

Практичні низькі столики можна використовувати для різних цілей — від чаювання до роботи за ноутбуком чи зберігання гаджетів. Великий асортимент меблів цього типу пропонує інтернет-магазин Obstava. У каталозі компанії представлені моделі, що відрізняються за:

  • конструкцією — на сайті представлені класичні варіанти з висувним ящиком або полицею, компактні кавові вироби, а також набори з двох столиків, які вдало доповнюють один одного; 
  • матеріалом стільниці — найчастіше вироби виготовляються з дерева, рідше зустрічаються моделі з кераміки; 
  • формою — квадратні та прямокутні столики вважаються універсальною класикою, а круглі та овальні найкраще підходять для просторих приміщень з великою кількістю м’яких меблів. 

Щоби зрозуміти, який варіант підійде саме вам, передусім слід визначитися з метою використання журнального стола. Якщо новий предмет меблів виконуватиме здебільшого роль декору, то краще вибрати невелику модель, яка зручно розміститься біля дивана або між кріслами. А ось для частих зустрічей із друзями чи настільних ігор у колі родини чудовим рішенням стане подовжений столик з великою кількістю полиць та ящиків.

Як підібрати журнальний столик під інтер’єр кімнати? 

Щоб нові меблі виглядали гармонійно, насамперед слід визначитися з загальним стилем приміщення. Якщо вам подобається класика, чудовим варіантом буде симетричний простий столик без зайвого декору. Палітра кольорів може бути будь-якою — від нейтрального білого або чорного до вишуканого мармуру. 

А ось поціновувачам стилів прованс та кантрі варто звернути увагу на дерев’яні столики, що мають особливий природний шарм. Однотонні моделі також добре поєднуються з мінімалістичним стилем. 

Пам’ятайте, що універсального рішення не існує. Усе залежить від потреб та вподобань майбутніх власників, а також бюджету покупки.

keyboard_arrow_up