Клуби

На хмельничан та гостей міста 3 та 4 жовтня очікують концерти, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу запрошують...

Концерти, фестивалі, спортивні змагання, ярмарки та багато іншого. Для хмельничан запропонували чимало заходів в рамках святкування...

На хмельничан та гостей міста 18 вересня очікують концерти, КВН, виставки, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу...

На хмельничан та гостей міста з 31 серпня по 6 вересня очікують концерти, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу...

На хмельничан та гостей міста 15 та 16 серпня очікують концерти, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, безкоштовна йога, а малечу запрошують на перегляд мультфільмів, у зоокуточок та у цирк.

На хмельничан та гостей міста 7 серпня очікують вечірки, концерт, виставка фоторобііт, показ фільмів у кінотеатрах, а малечу запрошують на виставку екзотичних тварин та у цирк.

На хмельничан та гостей міста 1 та 2 серпня очікують концерти, виставка екзотичних тварин, безкоштовна йога, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу запрошують на перегляд мультфільмів та у зоокуточок.

На хмельничан та гостей міста 31 липня очікують концерти, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу запрошують на виставку екзотичних тварин.

На хмельничан та гостей міста 25 та 26 липня очікують концерти, виставки, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу запрошують на перегляд мультфільмів та у зоокуточок.

На хмельничан та гостей міста 24 липня очікують концерти, показ фільмів у кінотеатрах, вечірки, а малечу запрошують на виставку екзотичних тварин.

Хмельничан та гостей міста запрошують відсвяткувати День закоханих у розважальних закладах міста. На вас очікує різноманітна святкова програма та гарний настрій.

Хмельничан та гостей міста запрошують зустріти 2015 рік у клубах

Хмельничан та гостей міста запрошують на концерт відомого гурту.

17 листопада, Міжнародний день студента, свято, яке молодь відзначає у всьому світі.

keyboard_arrow_up