Концерти

Концерти

Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK «ART Оборона» є спільна ініціатива артиста з Фондом «Твоя опора» – збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України. Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців.

Їхній гумор міцний, як постріл «Байрактара»! Мова — файна українська! Серця — щирі й патріотичні! А концерти — завжди незабутні і надихаючі!

Це буде найгарячіший концерт травня у Хмельницькому! У п’ятницю, 12 травня, о 19.00 у філармонії улюбленці публіки і гуру пекучих жартів 18+ «Бампер і Сус» запалять усіх найкращим настроєм на великому концерті у межах всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ.

Хмельничани і всі гості міста, готуйтеся до справжньої магії! 27 квітня надзвичайний Сергій Асафатов у межах свого великого весняного туру Україною приїде у Хмельницький, аби заспівати з нами улюблені пісні й потішити яскравими прем’єрами, надихнути і зворушити, окрилити і нагадати про найцінніше — запалити кожне серце вогниками світла, кохання, надії і щастя!

У театрі Старицього пройде грандіозна премʼєра від творців шоу «Вартові Мрій» та «Winterra», створена за мотивами найочікуванішого українського мультиплікаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». 

Не так давно гурт СКАЙ відіграв завершальний концерт зимового туру. Абсолютно всі виступи пройшли з  повним аншлагом, тому на численні прохання тих, хто не зміг потрапити на концерт взимку, а також тих, хто хоче відчути цей драйв ще раз, було прийняте рішення не зволікати та порадувати прихильників весняним туром. 

Як часто ви дозволяєте собі зараз отримати позитивні емоції? Ймовірно рідше, ніж насправді хотілося б, але навіть у такий важкий час – найважливіше пам’ятати свої традиції. А український народ ні хвилини не існує без гарної пісні.

Студенти-музиканти зіграють соло з камерним оркестром Хмельницької обласної філармонії.

keyboard_arrow_up