Концерти

Концерти

10 травня виступить хор ветеранів війни та праці "Надвечір'я". Концерт пройде у Хмельницькому міському будинку культури.

photo_camera

Цьогоріч хор святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди влаштують концерт 16 травня.  Усіх хмельничан запрошують відвідати...

Концерт співачки пройде у філармонії 18 травня. Квитки коштують від 100 гривень.

Захід пройде 26 квітня у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв. Учасники концерту учні та випускники школи,...

Відомий гурт дасть свій черговий мега концерт у місті на початку червня. Співаки виконають популярні хіти. Вартість квитків стартує від 190 гривень.

Марина Круть є учасницею вже відомого гурту «KRUT», а ще дівчина брала участь у талант-шоу “Х-фактор”. 11 травня відбудеться великий сольний концерт Круть у Хмельницькому.  Вартість квитків стартує від 60 гривень.

Гурт вирушає у великий тур з новим альбомом. 29-го квітня вони завітають до Хмельницького.  Концерт пройде в обласній філармонії.  Вартість квитків стартує від 120 гривень.

Для шанувальників музичного мистецтва відбудеться концерт дитячих колективів міста.  Він пройде у міському будинку культури 25 квітня.

13 квітня в обласній філармонії відбудеться концерт дитячого хору «Подільські солов’ї».  Усіх хмельничан запрошують відвідати захід.

21 квітня в обласній філармонії відбудеться концерт "Kvitka: Два кольори". Цей сольний проект Оксани Мухи присвячений 65-літтю Квітки Цісик Хіти пролунають як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях.  

Гурт завітає у Хмельницький у рамках туру "Покоління танців". Концерт пройде в обласній філармонії. Вартість квитків на концерт стартує від 250 гривень.

У травні запальний гурт зіграє концерт у Хмельницькій. Виступлять у обласній філармонії.

16 березня сover band "Cvit Lypy" зіграє великий концерт у філармонії. Також виступлять спеціальні гості. Вхід на концерт буде безкоштовним.

Цієї весни рок-гурт "Vivienne Mort" приїде до Хмельницького. Вони представлять новий альбом "Досвід". Виступатимуть 14 травня у Хмельницькій обласній філармонії.

keyboard_arrow_up