Концерти

Концерти

Концертне життя потроху починає відновлюватись після карантину Цієї осені до Хмельницького завітає чимало українських виконавців vsim.ua підготувало анонс концертів, які варто відвідати після довгої перерви

Вже за декілька днів місто сколихне вибухова подія! Час купувати останні квитки, запрошувати коханих та рідних.

Кумир "вовчиць", запальні "Антитіла" та етно від "Даха Браха" - усе це чекає хмельничан уже цього місяця. Це просто не можна проґавити!  

Гурт з Хмельницького став "срібним" призером єдиної у своєму роді премії в Україні "The Best Ukrainian Metal Act".  

У Хмельницькому нечасто дають свої концерти популярні артисти, але у вас завжди є можливість потрапити на них в інших містах України. Якщо плануєте свій вікенд до Львова у листопаді, маємо для вас 7 ТОП-концертів, які відбудуться там.

"ДахаБраха" виступить у нашому місті 17-го листопада. Хмельничан та гостей міста запрошують на яскравий концерт українського квартету. Відбудеться він в обласній філармонії.

10 травня виступить хор ветеранів війни та праці "Надвечір'я". Концерт пройде у Хмельницькому міському будинку культури.

Цьогоріч хор святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди влаштують концерт 16 травня.  Усіх хмельничан запрошують відвідати захід.  

Концерт співачки пройде у філармонії 18 травня. Квитки коштують від 100 гривень.

Захід пройде 26 квітня у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв. Учасники концерту учні та випускники школи, ансамбль народних інструментів "Забава".

keyboard_arrow_up