Концерти

Концерти

Вже за декілька днів місто сколихне вибухова подія! Час купувати останні квитки, запрошувати коханих та рідних.

Кумир "вовчиць", запальні "Антитіла" та етно від "Даха Браха" - усе це чекає хмельничан уже цього місяця. Це просто не можна проґавити!  

Гурт з Хмельницького став "срібним" призером єдиної у своєму роді премії в Україні "The Best Ukrainian Metal Act".  

У Хмельницькому нечасто дають свої концерти популярні артисти, але у вас завжди є можливість потрапити на них в інших містах України. Якщо плануєте свій вікенд до Львова у листопаді, маємо для вас 7 ТОП-концертів, які відбудуться там.

"ДахаБраха" виступить у нашому місті 17-го листопада. Хмельничан та гостей міста запрошують на яскравий концерт українського квартету. Відбудеться він в обласній філармонії.

10 травня виступить хор ветеранів війни та праці "Надвечір'я". Концерт пройде у Хмельницькому міському будинку культури.

Цьогоріч хор святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди влаштують концерт 16 травня.  Усіх хмельничан запрошують відвідати захід.  

Концерт співачки пройде у філармонії 18 травня. Квитки коштують від 100 гривень.

Захід пройде 26 квітня у великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв. Учасники концерту учні та випускники школи, ансамбль народних інструментів "Забава".

Відомий гурт дасть свій черговий мега концерт у місті на початку червня. Співаки виконають популярні хіти. Вартість квитків стартує від 190 гривень.

keyboard_arrow_up