"Алло, це з банку". На Хмельниччині жінку "розвели" на 260 тисяч гривень

"Алло, це з банку". На Хмельниччині жінку "розвели" на 260 тисяч гривень
Фото ілюстративне
  • Мешканці Хмельниччини вкотре попалися на гачок шахраїв.

Шахраї продовжують полювати на довірливих хмельничан. І хоча їх схеми багатьом уже добре відомі, але щораз виявляються дієвими.

Так, 44-річний житель Дунаєвецького району втратив 18,5 тисячі гривень, намагаючись придбати продовольчі товари на одному з інтернет-сайтів. А ось 32-річна жінка стала жертвою псевдобанкірів. До неї зателефонував нібито працівник банку і під приводом розблокування картки, випитав її реквізити. У результаті з її рахунку зняли 260 тисяч гривень. Про це інформує Дунаєвецький відділ поліції.

За даними фактами шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини подій.

Читайте також: На Хмельниччині підозрюваний у вбивстві чоловік з ножем накинувся на копів 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
  • Тетяна Яроцька
    А мені подзвонили якось і сказали: «це служба безпеки банку. З вашої карти хочуть перевести 2000 грн.»
    Я кажу: «в мене там нема стільки грошей (було біля 1000). В чому проблема - заблокуйте карту!»
    Вони кинули трубку. Я тоді подзвонила в банк і продиктувала їм номер, з якого дзвонили.
  • Татьяна Каськова
    Звонили с привата тоже, но после того как я сказала , что всю нужную инфу я могу узнать непосредственно в банке, т.к. нахожусь рядом с ним, меня отправили прямым текстом на фуй 🤣🤣🤣🤣
  • Luiza Hvozdytska
    Моїй матусі спершу з " банку,. За мене постійно телефонували", а не давно і справжня поштарка ( яка пенсію доносить), цікавилась- де я..., Мене шукають....ЖАХ?!!?
  • Юлия Украинец
    А мы с мужем за один месяц аж  4 машины выиграли.уж не знали куда ставить 😂🤣😂😂🤣🤣. Уже б и гараж разыгрывали ,а то куда ставить то😂🤣🤣😂😁
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Насувається похолодання: погода на 3 квітня для Хмельниччини 20:40 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:04 Екобус у Хмельницькому: графік стоянок у квітні 19:46 Родина чекала понад рік: у Хмельницькому попрощалися з морпіхом Романом Семенчуком Від читача 16:00 Хмельницька митниця інформує 19:28 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 3 квітня 19:04 Будівництво з депутатським корінням: чому суд став на бік забудовника у конфлікті на Староміській photo_camera 18:33 Катерина Луцик стала представницею Ради ветеранів війни від Хмельниччини 17:54 У прокуратуру Хмельниччини запрошують на роботу: які є вакансії 17:28 У Південний Буг у Хмельницькому потрапили нафтопродукти: перевіряють підприємство 16:47 У Хмельницькому зупинили нетверезого водія: він проїхав на червоне 16:13 «Підзаробляв для онуків»: на Хмельниччині пенсіонера засудили за співпрацю з фсб 15:30 Донька залишилася сиротою: у Хмельницькому попрощалися з воїном Анатолієм Волошиним 14:51 Визнав вину водій, який п'яним насмерть збив підлітка у Понінці 14:05 «Згоріло все, що створював роками»: історія хмельничанина, чий бізнес знищив російський «шахед» photo_camera 13:44 Із Молдови повернули хмельничанина, який переховувався після вироку 13:09 ДТП з вантажівкою на Хмельниччині: водій легковика втік з місця аварії 12:30 На Хмельниччині вручили гранти на бізнес: підприємці отримають 6 млн гривень 11:52 У Хмельницькій дитячій лікарні зміниться місце прийому пацієнтів 11:16 У Хмельницькому п'яний водій Porsche хотів відкупитися за 50$
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up