Чотири жертви за добу: як шахраї "розводять" хмельничан

Чотири жертви за добу: як шахраї "розводять" хмельничан
  • За добу четверо хмельничан стали жертвами різних шахрайських схем.
  • Люди купували товари через інтернет, але замовлень їм так і не вдалось отримали.
  • Наразі поліція розшукує зловмисників.

За даними ГУ НП у Хмельницькій області, лише за минулу добу до правоохоронців звернулися четверо людей із заявами про шахрайство. 

-  до 38-річної жительки села Купіль Волочиського району зателефонували нібито з банку та під приводом блокування кредитної картки дізналась персональні дані та зняли з рахунку потерпілої 6368 гривень. 5800 гривень втратила 35-річна жителька селища Понінка, купуючи на одному із сайтів дитячий візок, а 20-річна хмельничанка — 2 тисячі гривень, купуючи в інтернеті одяг. 3 тисячі гривень втратив 23-річний хмельничанин, намагаючись придбати за зниженою ціною талони на зріджений газ.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком зловмисників.

Читайте також: Хмельничанина "кинули" в інтернеті на 20 тисяч гривень: як діють шахраї

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалили? photo_camera 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини Від читача 09:37 Кіберпростір під прицілом: чому дітям потрібна цифрова обережність 18:10 На Хмельниччині попрощалися із поліцейським Іваном Борищуком photo_camera 17:31 У Нетішині новий начальник поліції: що про нього відомо 16:48 У Хмельницькому судили жінку, яка гантелями травмувала малолітнього сина: деталі 16:01 Систематично обкрадав магазини: полісмени затримали 26-річного хмельничанина 15:14 Сама прийшла додому: знайшли Вікторію Руденко, яка зникла у Хмельницькому 14:29 На Хмельниччині судитимуть очільника управління Держпраці та директорку підприємства 13:44 Комунальники відновили світлофор біля «Дитячого світу» 13:02 Депутат Хмельницької райради став рекордсменом України за кількістю біткоїнів 12:21 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: загинув 59-річний велосипедист 11:40 «Волонтерам потрібне приміщення»: хмельничани зібрались на акцію під міською радою (ОНОВЛЕНО) photo_camera 10:59 Напоїв неповнолітню та вчинив сексуальне насильство: судитимуть жителя Хмельниччини 10:21 ДБР вилучили «чорну скриньку» на місці падіння бомбардувальника Су-24М на Хмельниччині 09:35 ДТП на Бандери за участю мотоцикла: у поліції розповіли деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up