Хмельничанина ошукали при купівлі авто на понад чверть мільйона
- Потерпілий втратив понад 274 тисячі гривень.
У Хмельницькому 66-річний чоловік став жертвою інтернет-шахраїв під час купівлі автомобіля. Пенсіонер перерахував понад 274 тисячі гривень за транспортний засіб з-за кордону, однак автівку так і не отримав.
Про це повідомили у поліції Хмельницького району.
За даними правоохоронців, потерпілий побачив оголошення про продаж автомобіля в одній із соціальних мереж. Після цього чоловік зв’язався з особою, яка представилася посередником з продажу авто з-за кордону. Хмельничанин обрав транспортний засіб та перерахував спочатку завдаток, а згодом — усю обумовлену суму.
Після отримання коштів так званий «автодилер» перестав виходити на зв’язок, а автомобіль чоловік так і не отримав.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Наразі поліцейські встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до злочину.
Правоохоронці закликають громадян бути обачними під час купівлі транспорту в інтернеті. Зокрема, не довіряти випадковим продавцям у соцмережах, не перераховувати кошти наперед та користуватися лише перевіреними платформами і сервісами.
Читайте також: Хмельничанин брав в оренду побутову техніку та здавав її у ломбард
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.