Хмельницьку пенсіонерку ошукали на 17 тисяч

- Шахраї повідомили жінці, начебто її донька вчинила аварію.
Аферисти продовжують виманювати у хмельничан гроші. Користуються старими і давно відомими схемами. Одна з найпоширеніших – «ваш родич у біді». На такий гачок у Хмельницькому потрапила 75-річна жінка.
До неї зателефонував незнайомець і представився представником поліції. Повідомив, начебто донька пенсіонерки потрапила у ДТП і травмувала дитину. Аби допомогти – необхідні кошти для того, аби відшкодувати потерпілій стороні.
Як розповідають у Хмельницькому районному управлінні поліції, 75-річна хмельничанка повірила. На емоціях вона перерахувала на вказаний рахунок усе, що мала. А це 17 000 гривень.
Тільки пізніше жінка зрозуміла, що її ошукали.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини даної події. Хмельничан закликають не піддаватися маніпуляціям шахраїв.
«Часто зловмисники користуються емоційним станом своїх жертв й не дають їм можливості обдумати ситуацію, постійно залишаючись з ними на зв’язку. Найголовніше – зберігайте спокій. Запитуйте додаткову інформацію, аби перевірити її, та обов’язково передзвоніть близькій людині й уточніть, чи у неї все гаразд», - додають у поліції.
Читайте також:
Зимова «єПідтримка»: шахраї під прикриттям викрали кошти у жительки Хмельниччини
Власників цеху сурогатного алкоголю звільнили від покарання на Хмельниччині
Хмельничанин виготовляв вдома амфетамін. Буде суд
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Читач90