На Хмельниччині 65-річна жінка познайомилась в інтернеті з іноземцем і втратила гроші

- Знайомство з "іноземцем-шанувальником" обернулось втратою 30-ти тисяч гривень.
У Камʼянці-Подільському 65-річна жінка перерахувала іноземцю, з яким спілкувалась в інтернеті, 30 тисяч гривень. А після цього обранець зник. Про таке повідомили у поліції регіону.
Так, потерпіла познайомилася у соціальних мережах начебто із іноземцем. Вони поспілкувались деякий час у месенджері, і новий «кавалер» повідомив жінці, що хоче надіслати їй чималу суму грошей. Втім, з його слів, для перевезення грошей через кордон необхідно сплатити мито. Кам’янчанка погодилася.
«Повіривши кавалеру, потерпіла перерахувала на вказаний ним рахунок 30 тисяч гривень. Однак, переказу коштів так і не дочекалась, а звʼязок з іноземцем втратився», йдеться у дописі поліцейських.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства. Вони вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям в інтернеті та радять пам’ятати, що шахрай може представитись будь-ким.
Читайте також:
- Незнайомка ошукала жительку Хмельниччини на 16 тисяч доларів – але її розшукали
- Двоє мешканців Хмельниччини втратили 80 тисяч гривень через шахраїв: деталі
- Жителя Хмельниччини обманули при купівлі автомобіля
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Света МіхайловаЯк з літ ,так з розуму....
-
Людмила КатревичСтара баба як холера! А ще хоче кавалера!!!!
-
Екатерина РужицкаяЧого люди такі тупі? Дегоадуй і надалі
-
Славон СтасТак і треба, хай інші задумаються