На Хмельниччині оголосили підозру зловмисниці, яка викрали гроші у пенсіонерки

На Хмельниччині оголосили підозру зловмисниці, яка викрали гроші у пенсіонерки
  • Жінка пробралася до будинку бабусі та забрали 3 тисячі гривень заощаджень.
  • За скоєне зловмисниці може загрожувати до 6 років позбавлення волі.

Подія мала місце у селі Судилків Шепетівського району. Напередодні вчинення крадіжки зловмисниця завітала до 83-річної пенсіонерки "на розвідку". Пропонувала допомогу по господарству і таке інше. А наступного дня, жінка дочекалась поки пенсіонерка вийде з будинку та проникла всередину. Там вона знайшла заощадження бабусі - 3 тисячі гривень.

Забравши гроші зловмисниця втекла, щоправда, не надовго. Виявивши відсутність грошей, пенсіонерка одразу звернулась за допомогою до поліції.

"Правоохоронці провели першочергові слідчо-оперативні заходи і того ж дня встановили особу зловмисниці. Нею виявилась 40-річна шепетівчанка. Жінка раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини у Рівненській області", - йдеться у повідомленні сектору комунікації поліції Хмельницької області.

Наразі слідчі вже оголосили зловмисниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 6 років позбавлення волі. Правоохоронці перевіряють її на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

Читайте також: Хмельничанина відправили до в'язниці за шахрайство з обміном валюти 

 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:31 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:44 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:41 «На щиті» повертаються четверо захисників з Хмельниччини: хто вони 17:56 У Хмельницькому відбувся третій етап проєкту «Жіноча гідність крізь століття» Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 17:18 Матеріальна допомога хмельничанам, чиє житло постраждало через вибухи 31 липня: куди звертатися 16:39 На Старокостянтинівському шосе будівельник випав з 6-го поверху новобудови: деталі 16:01 Дружини загиблих захисників з Хмельниччини відправились на триденний ретрит у Карпати 15:20 Ціна зради: як і за скільки жителі Хмельниччини співпрацювали з ворогом 14:44 Не Федоров: як хмельницькі нардепи голосували за міністрів оборони та закордонних справ photo_camera 13:57 З російського полону повернулися 4 захисників з Хмельниччини photo_camera 13:13 Демонстрував статевий орган неповнолітнім: судитимуть жителя Хмельницького району 12:39 Від наркотиків – до держзради: хмельничанку засудили за роботу на спецслужби РФ 11:52 Продавав метадон, який отримував як замісну терапію: судитимуть жителя Старокостянтинова 11:11 У Хмельницькому відбудеться крафтовий ярмарок: де та коли 10:26 Мінус один депутат у міській раді: Віталій Коліщак складає повноваження 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 У Кам’янці засудили браконьєра, який наловив риби на 200 000 грн 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up