На Хмельниччині п'яний чоловік під час застілля вбив свою коханку

На Хмельниччині п'яний чоловік під час застілля вбив свою коханку
Уніан
  • Застілля в одному із будинків у Городоцькому районі скінчилося трагічно. 48-річний чоловік під час сварки так вдарив свою жінку, що та померла на місці.
  • Тепер чоловіку світить до 5 років позбавлення волі.

Трагедія сталася 5 липня у селищі Сатанів. Того вечора чоловік разом зі своєю 46-річною співмешканкою влаштували застілля зі спиртним. Після того як обоє перехилили кілька чарок між ними виникла сварка. Чоловік від слів перейшов до дій. Він вдарив жінку в шию і та впала на дерев’яне бильце. Від отриманих травм жінка померла на місці.

Як зазначають у ГУ НП області, сам зловмисник своєї провини не заперечував. Йому вже оголосили про підозру за частиною 1 статті 119 (Вбивство через необережність) Кримінального кодексу України. До слова її санкція передбачає обмеження волі на строк 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк. На період розслідування чоловіка взяли під домашній арешт.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:11 Спека і грози: якою буде погода на Хмельниччині 15 липня 20:30 На війні загинули жителі Хмельниччини: Василь Гулько, Володимир Данилюк, Олександр Наумчик та Віталій Полупан 19:48 Відключення світла у Хмельницькому 15 липня: у списку 200 вулиць (АДРЕСИ) 19:01 Утік з України після внесення застави: на Хмельниччину екстрадували засудженого Від читача 17:24 Фішинг та фейкові оголошення: Інструкція з виживання в українському інтернеті. 18:09 У Хмельницькому діють аварійні знеструмлення (АДРЕСИ) 17:13 У Кам’янці неповнолітній мотоцикліст без прав тікав від патрульних: склали 8 адмінматеріалів 16:28 У Хмельницькому діятимуть нові тарифи на воду: скільки доведеться платити 15:53 На Хмельниччину насувається значний дощ з градом, — синоптики 15:06 Ціни на ягоди: за скільки продають черешню, лохину і чорницю 14:46 Як хмельницькі нардепи голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:03 Маршрутки по 20, тролейбуси — 14: влада назвала нові тарифи на проїзд 13:29 У Хмельницькому маршруткою керував нетверезий водій, — поліція 12:56 Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України та вибороли низку медалей 12:03 Діти військових з Хмельниччини вирушили на відпочинок до Польщі 11:24 На Хмельниччині викрили організатора переправлення до Румунії за 9 тисяч доларів 11:20 «Поділля» дізналося суперників та календар матчів 10:43 За домашнє насильство судитимуть 60-річного чоловіка з Нетішина 09:32 Безпечно не всюди: на Хмельниччині перевірили якість води на пляжах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up