На Хмельниччині затримали озброєного чоловіка, який викрав таксі (ВІДЕО)

На Хмельниччині затримали озброєного чоловіка, який викрав таксі (ВІДЕО)
  • Погрожуючи пістолетом зловмисник заволодів автомобілем таксиста та помчав геть.
  • Викрадача ловили полісмени кількох областей, було оголошено план "Перехоплення".  

Вночі 30 серпня у Вінницькому районі зловмисник погрожуючи пістолетом викрав автомобіль у таксиста. Як виявилося, чоловік, якого віз потерпілий, попросив зупинитись серед дороги та зненацька витяг зброю. Здійснивши декілька пострілів, він заволодів автомобілем та поїхав геть.

"У дію був введений оперативний план "Перехоплення" та орієнтовано на пошуки автомобіля працівників усіх відділів і відділень поліції Вінницької та сусідніх областей. Паралельно оперативники відпрацьовували усі можливі маршрути пересування зловмисника та встановлювали його особу. Через кілька годин поліцейські з'ясували, що викрадений автомобіль рухається в напрямку сусідньої Хмельницької області. Отриману інформацію оперативники передали колегам з Старокостянтинівського району, які й затримали зловмисника", - повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області.

Викрадачем виявився 25-річний житель Житомирської області. До слова, лише в червні цього року він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення майнового злочину.

Відео дня

Вилучену у нього зброю направили на дослідження до експертно-криміналістичного центру. За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених частиною 1 статті 187 (Розбій) та частиною 3 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Молодику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up