Після стрілянини на Кам'янецькій поліція активно закриває у Хмельницькому "лотереї"

Після стрілянини на Кам'янецькій поліція активно закриває у Хмельницькому "лотереї"
  • Після стрілянини, яка сталася 5 листопада, правоохоронці проводять обшуки у гральних закладах міста.
  • Нещодавно закрили три незаконні гральні зали на Зарічанській, Кам’янецькій та на Івана Франка.

Вночі 5 листопада у Хмельницькому було неспокійною. Тоді в центрі міста підпалили автомобіль «BMW X5», розтрощили гральний заклад і влаштували стрілянину. Травмувалося п’ятеро людей. 
 

Після цих подій, правоохоронці взялися за гральні заклади під вивісками "Лотерея". Уже через три дні, 8 листопада, "прикрили" одразу 12 таких залів у Хмельницькому. У них виявили комп’ютери з програмним забезпеченням для азартних ігор.

Перевіряти подібні заклади поліція продовжує. Так за два дні, 18 та 19 листопада, правоохоронці виявили та припинили діяльність ще трьох підпільних гральних закладів. Усі вони, як і в попередніх випадках, були замасковані під лотереї.

Відео дня

Поліцейські вилучили 40 персональних комп’ютерів з інтегрованим програмним забезпеченням для здійснення азартних ігор. Усю техніку направили на експертизу.

Справи розслідують за частиною 1 статті 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Власникам підпільних "казино" доведеться сплатити штраф від 170 до 680 тисяч гривень.

Читайте також: У Полонному виявили два підпільні гральні заклади - маскувалися під лотерею

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (13)
  • Анонім
    Сказати що прикриють,  ще не означає виконати, що сказано!!! Адже всім добре відомо, що під виглядом лотерей, там працюють ті ж самі азартні ігрові автомати або комп'ютери з азартними іграми. Відвідувачів там не бракує,  в основному молодь, але є пенсіонери. Працюють як правило під "опікою" і під наглядом. Тому закривати їх не вигідно ні власникам, ні "опікунам", які регулярно відвідують заклади для збору данини.
  • IGOR
    На каждую закрытую откроют по 3 новых... Они одна на другой...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:28 Яким буде цьогорічне літо: прогноз погоди від Укргідрометцентру 14:53 Від 40 гривень за десяток: порівняли ціни на яйця у Хмельницькому 14:07 В центрі Хмельницького чоловіку встромили ніж у груди 13:18 Жителю Хмельниччини сусід кинув гранату у вікно – вона вибухнула Від читача 13:25 Заклади охорони здоров’я: фінансове забезпечення 12:40 75 хмельничан отримають звання Почесних громадян 12:00 Рух громадського транспорту через Камʼянецьку обмежать 11:01 Хмельницькі тенісисти перемогли на міжнародному турнірі 10:30 У Хмельницькій педакадемії відбувся тиждень науки photo_camera 09:36 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: відеоогляди вирішальних матчів play_circle_filled 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 20 травня 21:06 Чи дощитиме завтра на Хмельниччині — прогноз від синоптиків 20:49 Загинуло троє військових з Хмельниччини. Наймолодшому було 24 photo_camera 20:30 Симчишин скликає сесію міськради у Хмельницькому: що вирішуватимуть 20:02 Мінімальна зарплата в Україні зросте: Мінфін оприлюднило прогноз 19:53 Як змінюють цільове призначення землі у Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА) 19:24 На 22 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 20 травня (АДРЕСИ) 18:47 У Хмельницькому районі п'янка закінчилася різаниною 18:15 Ціна на дитячі табори на Хмельниччині: де та які умови 17:39 У Хмельницькому попрощались з військовим Ігорем Степанюком photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up