У Кам'янці двоє підлітків пограбували свого друга

У Кам'янці двоє підлітків пограбували свого друга
Фото ілюстративне
  • Юнаки разом розважалися і між ними виникла суперечка. Тоді двоє із них забрали у свого товариша мобілку та гроші та пішли геть. 

Вночі в Кам’янці-Подільському поблизу залізничного вокзалу пограбували підлітка. Про це повідомили у ГУ НП області 20 серпня. 

Як виявилося, ввечері 17-річний хлопець познайомився з двома однолітками. Далі юнаки разом відпочивали та гуляли містом. Однак, між товаришами несподівано виникла суперечка. Тоді двоє із відібрали у нового знайомого смартфон та гроші. 

Повернувшись додому, хлопець розповів усе батькам, і вони звернулись із заявою поліції. Вже через годину зловмисників упіймали і викрадений мобільний телефон у них вилучили.

Наразі тривають слідчі дії.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:34 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на липень 11:33 Звільнений з полону мешканець Ізяслава зняв свій портрет з Алеї віри та надії play_circle_filled 10:30 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 21 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 18:01 Синоптики попередили про потепління до +30 градусів на Хмельниччині 17:39 Сексуальне насильство на дорогах Хмельниччини або чим може закінчитися пропозиція «довезти» 17:03 На щиті повертаються троє воїнів з Хмельниччини: Федір Алєксєєв, Ігор Кучерявенко та Руслан Шаровський 16:17 Замах на зґвалтування 13-річної дівчини: нагородили жителів Хмельниччини, які врятували дитину 15:17 У Хмельницькому відбувся 34-й випуск офіцерів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up