"Ваш син збив людину": як шахраї видурили у хмельничанки 50 тисяч гривень

"Ваш син збив людину": як шахраї видурили у хмельничанки 50 тисяч гривень
vikka.ua
  • Мешканка Хмельницького довірилась аферистам.
  • До неї зателефонували та переконали, що її син спричинив ДТП.
  • Щоб врятувати хлопця жінка заплатила 50 тисяч. 

Хмельничани продовжують потрапляти на гачок аферистів. Серед найпопулярніших схем обману залишаються "гарячі дзвінки". Як повідомили у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області, у вівторок, 30 жовтня, довірилась аферистам місцева жителька. До жінки зателефонували й переконали, що її син потратив у ДТП. Саме його назвали винним в аварії. І, звичайно, щоб врятувати хлопця, потрібно терміново перерахувати гроші - 50 000 гривень. Кошти були потрібні нібито на лікування жінки, яку він травмував.

Хмельничанка віддала шахраям вказану суму. Проте згодом виявилося, що жінку обманули.

Наразі працівники поліції відкрили кримінальні провадження. Аферистів розшукують.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анонім
    Моїй мамі телефонували ці аферисти минулої неділі десь о 3-й ночі, вона не повелася, але все одно це стрес. Головне не надавати жодної інформації, не називати імені сина (справжнього), вони всю (чи майже всю) інформацію з розмови беруть. Можна спитати "а як тебе (його) звати? Чи як прізвище? Зразу кинуть слухавку.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:07 Попрощалися із 24-річним Валентином Смусем. Він загинув під Бахмутом 20:43 На вокзалі у Хмельницькому затримали військового з набоями в рюкзаку 20:22 «Є збиття», — ОВА про вечірню тривогу на Хмельниччині 20:02 Де не буде світла у Хмельницькому 28 серпня (АДРЕСИ) Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 19:38 В ДТП біля Скаржинців постраждали три людини 18:51 У Кам’янці чоловік вдарив 14-річного хлопчика і забрав у нього телефон 18:02 Альтернатива інтернату: як патронатні сім'ї рятують дітей на Хмельниччині 17:02 Крадіжка у Хмельницькому районі: чоловік заліз у будинок й викрав електроінструменти 16:27 На Шепетівщині жінка підрізала знайому під час застілля 15:34 До кінця тижня буде надзвичайний рівень пожежної небезпеки 14:33 6,3 тисячі доларів за втечу до Румунії: у Кам’янці затримали 23-річного хлопця 14:07 Хмельничанин став чемпіоном світу з джиу-джитсу 13:36 Два роки тому загинув перший український пілот F-16 Олексій Месь 12:55 Як зібрати школяра за списком вчасно та вигідно: акції та спеціальні пропозиції в мережі «Офіс Центр» (новини компаній) 12:16 Патрульні склали протокол на водія «BMW», який порушив ПДР в центрі Хмельницького play_circle_filled 11:27 Хмельничанка ошукала людей, пропонуючи їм погасити онлайн-кредити 10:58 Двоє загиблих та один травмований: судитимуть водія, що допустив зіткнення із потягом 10:21 У жителя Летичева, підозрюваного в зґвалтуванні, знайшли дитячу порнографію 09:55 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up