Вбивство на Святвечір. На Хмельниччині жінка зарізала чоловіка та хотіла видати це за самогубство

Вбивство на Святвечір. На Хмельниччині жінка зарізала чоловіка та хотіла видати це за самогубство
Фото ілюстративне
  • Під час сварки жінка заколола співмешканця ножем.
  • Щоправда, правоохоронцям вона розповіла геть іншу версію.

Ввечері 6 січня до поліції надійшло повідомлення від жительки Красилова, яка повідомила, що її цивільний чоловік покінчив життя самогубством, штрикнувши себе ножем у серце. За словами жінки загиблий не так давно переніс операцію, після якої постійно перебував у депресії і час від часу висловлював наміри звести рахунки із життям.

На виклик одразу виїхала слідчо-оперативна група. Огляд місця події одразу спростував версію про самогубство. Окрім того, на тілі покійного виявили ознаки насильницької смерті. 

Як з’ясувалося, у Святвечір цивільне подружжя вдвох розпивало алкогольні напої. У ході застілля між ними виникла сварка. У результаті 35-річна жінка схопила кухонний ніж та вдарила свого 38-річного співмешканця. Чоловік помер на місці події. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Правоохоронці затримали жінку в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення їй підозри та обрання запобіжного заходу.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (54)
  • Оля Олищук
    Если неумеешь пить то даже нюхать ненадо
  • Юлия Белик
    Водка зло.
  • Надія Калуцка
    Спилисядо ручки убивают дітей  жінок чоловіків. Пропили розум.
  • Марія Палюх
    Сатана не спить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up