Замовляв тисячу — втратив тридцять: житель Хмельниччини став жертвою афери

-
Шахраї ошукали чоловіка, який хотів отримати "тисячу Зеленського".
Шахраї постійно вигадують нові способи обману, щоб заволодіти чужими коштами. Останнім часом почастішали випадки крадіжок грошей з банківських рахунків під виглядом надання «фінансової допомоги від держави». Жертвою такої афери став мешканець Кам’янеччини. Про це повідомили у пресслужбі поліції.
Як йдеться в дописі, 42-річний житель Смотрицької громади звернувся до поліції та повідомив, що в нього з карти зникло понад 30 тисяч гривень. Чоловік пояснив, що йому зателефонував незнайомець та назвався представником державної програми «єПідтримка». Співрозмовник заявив: аби кошти надійшли на рахунок – потрібно зареєструватися. А для цього необхідно продиктувати код, цифри на звороті картки та смс-код від банку. Потерпілий так і зробив – надав банківську інформацію незнайомцю. Після цього з кредитки чоловіка шахрай зняв понад 30 тисяч гривень.
Наразі правоохоронці шукають винного та просять людей бути обережними: нікому не розкривати свої банківські дані. У відомстві додали, що державна допомога не передбачає жодних дзвінків і уточнень інформації.
Читайте також:
- Шахраї ошукали жителів Хмельниччини на 145 тисяч гривень: за якими схемами
- На Хмельниччині «продавця» вживаної техніки ув'язнили через шахрайство
- Іноземець-шанувальник «розвів» жительку Хмельниччини на 37 тисяч гривень
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Олексій АнатолійовичХарош !!!