Житель Хмельниччини ошукав на сайті «OLX» 33-х людей

- Чоловік розміщував оголошення про продаж газових плит. Коли отримував гроші - зникав.
Житель Хмельниччини обдурив в інтернеті 33-х людей. Скоро буде суд. Зловмисником виявився 27-річний житель Городоцької громади. Свої афери він реалізовував на платформі «OLX». Там він розміщував оголошення, що нібито продає газові плити.
З потенційних покупців він отримував гроші, а потім переставав виходити на зв'язок.
Поліцейські встановили, що загалом від шахрайських дій чоловіка постраждало 33 осіб з різних куточків України. Потерпілі перераховували за неіснуючий товар різні суми: від 500 до 3 000 гривень. Після отримання коштів зловмисник видаляв оголошення. Про це зазначають у Поліції Хмельницької області.
Окрім цього, під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили у нього банківські картки, декілька мобільних телефонів та ноутбук, на якому зафіксовані випадки протиправної діяльності.
Наразі слідчі завершили досудове розслідування за статтею "Шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки" Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт стосовно чоловіка направлено на розгляд до суду.
До слова, за це йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Людмила КрукМенше треба вірити шахраям з інтернету.
-
Читач26Наївся? Щасливий?
-
Андрей КузнецовНе може бути такого👋😊Надія Андрушко reply Андрей КузнецовСволоті руки відірвати, другим не захочеться.Яна Афанасьева reply Андрей КузнецовAndrii Schmidt хорошо хоть не зарезал никого по пьяни, а то через день и такие новости с Хмельницкой области приходят