Зникли два мільйони гривень: директор коледжу на Хмельниччині отримав підозру
- На Хмельниччині викрили зловживання в коледжі, коли на обладнання для аудиторій перерахували кошти, але техніка так і не зʼявилась.
Навчальне обладнання, яке мали використовувати студенти, так і не з’явилося в аудиторіях. Натомість бюджетні кошти були перераховані, а документи — підписані. На Хмельниччині правоохоронці викрили схему із «паперовою» закупівлею автосимуляторів.
Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
За даними слідства, директор одного з професійних коледжів отримав підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, а також у підробленні офіційних документів, вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
З власних джерел ми дізналися, що мова про керівника Подільського професійного коледжу, що у Камʼянці-Подільському, Савчука Вадима Анатолійовича.
Як встановили правоохоронці, у грудні минулого року посадовець підписав офіційні акти, якими підтвердив нібито придбання автотренажерів-симуляторів. Згідно з документами, коледж мав отримати симулятор вантажного автомобіля та два симулятори легкових авто. Обладнання планували використовувати під час навчального процесу для підготовки майбутніх фахівців.
Однак, як з’ясувалося під час перевірки, жодного з цих тренажерів до навчального закладу фактично не доставили. Попри це, у документації зазначалося, що обладнання отримано в повному обсязі. Загальна вартість “придбаних” симуляторів перевищувала 2 мільйони гривень.
Після підписання актів директор, за даними слідства, передав бухгалтеру підроблені документи, на підставі яких кошти з бюджету перерахували на рахунок товариства-постачальника. Згодом він, діючи спільно з керівником підприємства, яке нібито поставило тренажери, уклав і підписав договір відповідального зберігання. Цей документ мав створити видимість того, що обладнання існує та перебуває у зберіганні.
Наразі правоохоронці проводять слідчі дії, зокрема для встановлення місця перебування підприємця, причетного до схеми.
Читайте також:
- Затримали посадовця Хмельницької РВА — вимагав хабар за будівельні дозволи
- На Хмельниччині затримали лікаря, який торгував довідками для «ухилянтів»
- Експосадовицю хмельницького «Електротрансу» судитимуть за корупцію: деталі
- Заробив на ремонті ліцею: керівник управління освіти на Хмельниччині програв апеляцію
- На Хмельниччині інспектора Укртрансбезпеки спіймали на хабарі
- На Хмельниччині брали 20 тисяч доларів за фіктивну інвалідність
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Леся ШевчукВ якому місті...чи районі -
Степан ТомашевськийШоб була якась кара за то такого не булоб..а так зловили віткупився і далі краде..Все завісить від влади і законів.. -
Ola ZmУряд навмисно надає кошти на заплановані витрати не на початку року, а в грудні. Якщо кошти не використав, то вони так би мовити згорають - їх треба повернути в держбюджет , а тоді в ньому році знов подавати заявку , і не факт що історія з наданням коштів у грудні замість весни-літа не повториться. От керівники по ВСІЙ Україні вимушені наперед підписувати наче закупівлю встигли зробити вчасно. Уряд зєлєних це знає і нищить по всій країні не зелених керівників, натомість розставляючи своїх ворюг -
ВалеріТак, дійсно, і це вже не просто відчуття, то вже жахлива реальність, крадуть, хабарять усі, від самих , самих до самого низу... Такого в Україні іще не було...