Читати книги та пити какао: хмельничан кличуть на вечірку до бібліотеки

Читати книги та пити какао: хмельничан кличуть на вечірку до бібліотеки
blog.vikingop.it
  • Захід присвячений книгам влаштують у бібліотеці для юнацтва 4 листопада. 
  • Усіх "букзалежних" запрошують приєднатися.

Усіх любителів книг запрошують провести вечір весело та цікаво за спільним читанням, дискусіями та питтям какао. Зустріч для "букзалежних" влаштують у бібліотеці для юнацтва 4 листопада.

Початок о 17:00. Адреса: вулиця Соборна, 33. 

"Друзі, хочемо спробувати нову, цікаву ідею для тих, хто багато читає. Як вам сподобалося б зібратися у затишному колі таких самих букзалежних, як ви і разом щось почитати? А як щодо спільного слухання аудіо книг? Теж спробуємо! Головне, аби книга така, щоб отримати спільний кайф", - зазначили організатори.
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up