На Хмельниччині пляж вкрили «золотим» піском

На Хмельниччині пляж вкрили «золотим» піском
 • В Ізяс­ла­ві на міський пляж завезли 70 тонн «золотого» піску

 • Офі­цій­но пляж­ний се­зон пла­ну­єть­ся роз­по­ча­ти із 1-го чер­вня. 

 

 

На­ра­зі  на пляжі три­ва­ють під­го­тов­чі ро­бо­ти до літнього сезону: бла­го­ус­трій те­ри­то­рії, де­ра­ти­за­ція, по­точ­ний ре­монт пляж­но­го об­ладнан­ня то­що.

Ци­ми дня­ми при­ве­зли  70 тонн піс­ку для онов­лення зо­ни від­по­чин­ку, про­ве­ли куль­ти­ва­цію пля­жу. Те­пер пляж біля річки виглядає як морський. 

Облагородженням пляжу займались «Ізяс­лавсь­ке лі­со­ве гос­по­дарс­тво», «Ізяс­лавсь­кий рай­ав­то­дор», фермерське господарство «Аг­ро Ві­та АФ» (Ан­дрій Фе­дор­чук).

Вже про­ве­де­но пла­но­ве об­сте­жен­ня під­водної час­ти­ни пля­жу, з во­дой­ми діс­та­ли сміт­тя та трав­мо­не­без­печні пред­ме­ти.

«З ме­тою організації без­печно­го від­по­чин­ку на міс­це­во­му пля­жі про­ве­де­но ана­ліз заб­рудне­нос­ті річ­ко­вої во­ди. По­каз­ни­ки наразі від­по­ві­да­ють са­ні­тар­но-гі­гі­єніч­ним ви­мо­гам.

Пра­ців­ни­ки комунальних підприємтсв «Ко­му­не­нер­го» та «Жит­ло­сер­віс» не припиняють працювати на пля­жі, ад­же ма­ють встиг­ну­ти усе зро­би­ти до від­крит­тя, щоб ко­жен, хто ба­жає, мав мож­ли­вість на­со­ло­ди­ти­ся від­по­чин­ком на міс­це­во­му «зо­ло­то­му піс­ку», — по­ві­до­мляє Ізяс­лавсь­ка місь­ка ра­да.

Читайте також: Як виглядав Хмельницький у 80-ті: переглядайте старі фото

 

 

 

 

Коментарі (4)
 • Читач28

  Пляж це дуже добре, але треба не забувати і про нашу благословенну річку 🙏 Бо вода в ній вже дуже брудна та небезпечна
 • Читач04

  Облагородити пляж це дуже нагально(((((
 • Markоs

  А що, одні гинуть а інші на пляжах мають вигріватись?
 • Markоs

  Добре, що не золотим дощем.

19:17 У студентів може розпочатись навчання вже у серпні, - Шмигаль 18:02 Спека набирає оберти: погода на тиждень у Хмельницькому 17:02 Батьки отримали орден сина, який загинув в перший день війни photo_camera 16:12 Підробляли горілку і цигарки: правоохоронці викрили підпільний цех photo_camera Від читача 14:10 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:38 “Великий шрам на серці військової частини”. Хмельницький попрощався із загиблими ракетниками photo_camera 14:29 "Укрпошта" повідомляє про дату виходу нової марки з літаком "Мрія" 13:23 На Шепетівщині патрульні спіймали 9 п'яних водіїв за одну добу 12:40 «Не мовчіть»: у ворожому полоні хмельничанка Тетяна Васильченко photo_camera 11:32 Понад 700 тисяч гривень за зрубаний ліс: Укрзалізниця сплатила за шкоду, завдану Волочиській громаді 10:05 Дві ворожі ракети збили над Хмельницькою областю 09:18 У Хмельницькому запрацював центр "Я-Маріуполь": куди звертатись по допомогу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up