У Хмельницькому покажуть виставку фотографій одесита Олександра Сінельнікова

У Хмельницькому покажуть виставку фотографій одесита Олександра Сінельнікова
  • "На вулиці та поруч" – це перша велика персональна фотовиставка  Олександра Сінельнікова в Хмельницькому.
 

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва покажуть виставку фотографій "На вулиці та поруч" одеського фотохудожника Олександра Сінельнікова. Відкриття 15 липня о 16 годині. Адреса: вулиця Проскурівська, 56.

Експозиція складається із 56 чорно-білих та кольорових робіт, триватиме до 7 серпня 2021 року. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

  • "На вулиці та поруч" – це перша велика персональна фотовиставка Олександра Сінельнікова в Хмельницькому. На виставці представлені роботи, які були зроблені на вулицях, у дворах та транспорті Одеси і багатьох інших міст. Це найкращі фотографії за десятилітній період, а також найновіші роботи, зняті в стилі жанр, стріт і портрет.

Відео дня

Олександр Семенович Сiнельнiков - фотограф Одеського музею західного і східного мистецтва, заступник голови одеського клубу фотографів «ФОТОН-2». Член правління одеського відділення НСФХУ та Одеської фотографічної асоціації. Керівник фотогрупи «Місто». Учасник і призер багатьох національних та міжнародних фотосалонів. Більше 20-ти персональних виставок в Одесі та за кордоном. Улюблені сюжети: місто, двори, жанр, люди, природа.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up