Без останніх дзвоників та ДПА: як завершать навчальний рік у Хмельницькому

Без останніх дзвоників та ДПА: як завершать навчальний рік у Хмельницькому
Фото ілюстративне
  • Цього навчального року учні уже не повернуться до шкільних аудиторій.

Для хмельницьких школярів навчальний рік закінчиться цьогоріч 29 травня. Завершення навчального року відбудеться дистанційно. Останніх дзвоників у школах не буде. Про це повідомляють у міській раді.

"Учням 1-10 класів до 29 травня мають бути виставлені річні оцінки. Підсумкові оцінки за ІІ семестр будуть виставляти з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку. Свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень школярі отримають електронною поштою. У друкованому ж варіанті — на початку наступного навчального року.", - зазначають у міськраді.

Одинадцятикласники, у яких попереду ЗНО. Формат тестування не зміниться, а от дати поки невідомі. А ось для учнів четвертих та дев’ятих класів державну підсумкову атестацію відмінили.

Учні 9-го класу отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та додатки до них до 15 червня.

До наступного класу переведуть усіх без винятку учнів, а на початку нового навчального року вчителі допоможуть школярам наздогнати матеріал.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Оксана Паясь
    а інститути?
  • Вика Савчук
    Дошкільнята мабуть з вересня
  • Тетяна Скрипак
    а інститути?
  • Инна Китник
    А садочки будуть робити літом???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up