Кращим педагогам Хмельницького призначили премії від міської ради: список

Кращим педагогам Хмельницького призначили премії від міської ради: список
Фото ілюстративне
  • Грошові винагороди отримають 36 педагогів освітніх закладів міста.  
  • Також міськрада призначила стипендії для обдарованих дітей.

36 кращих педагогічних працівників та 32 учні Хмельницької міської територіальної громади отримали персональні премії та стипендії від  міської ради. Такі рішення ухвалили депутати міської ради на черговій сьомій сесії, яка відбулася сьогодні, 14 липня. 

Виплата премій проводитиметься впродовж навчального 2021-2022 року. За інформацією Департаменту освіти та науки розмір щомісячної премії становить 50 % від мінімальної заробітної плати, наразі це 3 000 гривень. Розмір щомісячної стипендії обдарованим дітям становить 50 (п’ятдесят) відсотків прожиткового мінімуму, це 1 255 грн.

СПИСОК кращих працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади на призначення персональних премій Хмельницької міської ради у 2021 році

1. Біла Маріанна Сергіївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу  № 4 – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  (І місце, 2021 р.).

2. Бітюк Марина Юріївна, учитель біології та екології навчально-виховного комплексу № 10  м. Хмельницького – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Робочий зошит з біології і екології. 11 клас. Рівень стандарту / Л. А. Мирна, В. О. Віркун, М. Ю. Бітюк. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2020. –  132 с.; Робочий зошит з біології. 8-й кл. / Л. А. Мирна, В. О. Віркун, М. Ю. Бітюк. – 2-ге вид., виправлене і доповн. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2020. – 144 с.; Біологія. 8 клас: лабораторні дослідження, лабораторна робота, дослідницький практикум, проекти / Л. А. Мирна, М.Ю. Бітюк, В. О. Віркун. – 2-ге вид., виправлене і доповн. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2020. –  36 с.

3. Бородій Інна Борисівнаучитель української мови та літератури гімназії № 2  м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця Всеукраїнського марафону з української мови імені Петра Яцика в категорії учні 5 класу (ІІІ місце, 2021 р.).

4. Віркун Валерій Олексійович, учитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Робочий зошит з біології і екології. 11 клас. Рівень стандарту / Л. А. Мирна, В. О. Віркун, М. Ю. Бітюк. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2020. – 132 с.

5. Гаркавенко Юрій Володимирович, керівник гуртка «Судномодельний» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнській виставці-конкурсі із історико-технічного стендового моделювання (заочна) (одинадцять І-х місць, два ІІ-х та два ІІІ-х місця, 2020 р.).

6. Гуменюк Лариса Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» – за підготовку вихованців-переможців у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (три І-х та ІІІ місця, 2020 р.).

7. Гуреєва Лариса Леонідівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (І та ІІ місце, 2020 р.).

8. Демешко Оксана Володимирівна, учитель фізики та астрономії Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2021 р.).

9. Дубина Людмила Григорівна, учитель української мови в початкових класах Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28 - за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2021 р.).

10. Дубова Ірина Андріївна, керівник гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Родина імені Назарія Яремчука» (Гран-Прі, 2020 р.); у Всеукраїнському дитячому фестивалі мистецтв (І місце, 2020 р.); у І, ІІ та ІІІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Soloviov» (два Гран-Прі, чотири І-х місця, 2020 р.); у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (три І-х та два ІІ-х місця, 2020 р.); у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (два ІІІ-х місця, 2020 р.).

11. Загурський Костянтин Францович, учитель хореографії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи № 18 І-ІІІ ступенів  ім. В. Чорноволакерівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Козацькі джури» – за підготовку вихованців-переможців ансамблю у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії «Натхнення Хортиці» (І місце, 2020 р.), у 6-му Міжнародному фестивалі (Кубок переможця, Болгарія, 2019 р.), у Міжнародному фестивалі (Гран-прі, Болгарія, 2019 р.).

12. Зима Наталія Володимирівна, учитель хімії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – фіналістка  Національної премії Clobal Teacher Prize Ukraine 2020, за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Зошит з хімії для лабораторних дослідів і практичних робіт. 11 клас. Рівень стандарту / Г. М. Дубковецька, Н. В. Зима. – Тернопіль : Мандрівець, 2020. – 24 с.; Зошит з хімії для лабораторних дослідів, практичних робіт та домашніх експериментальних досліджень. 7 клас. / Г. М. Дубковецька, Н. В. Зима. – Тернопіль : Мандрівець, 2020. – 40 с.

13. Івасюнько Майя Юріївна, учитель математики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – переможець другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика» (І місце, 2021 р.).

14. Казімірова Олена Іванівна, керівник гуртка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі-фестивалі естрадної пісні «Різдвяна зіронька» (два ІІ-х та ІІІ місця, 2019 р.); у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина Родина» (ІІ місце, 2019 р.); у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (чотири І-х, три ІІ-х та ІІІ місця, 2020 р.); у ХІV Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (два І-х та два ІІ-х місця, 2020 р.); в обласному фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край!» (Гран-Прі, 2020 р.).

15. Карпенко Оксана Іванівна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького – за підготовку учнів-переможців ІV етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце, 2020 р.), ІV етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (два ІІ-х місця, 2021 р.).

16. Константинова Лариса Петрівна, керівник гуртка «Музичний інструмент фортепіано» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (два І-х та ІІІ місця, 2020 р.).

17. Костенко Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (два ІІ-х місця, 2019 р.); у національному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи» (ІІІ місце, 2020 рік); у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (ІІ та ІІІ місця, 2020 р.); у дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»  (ІІІ місце, 2020 р.).

18. Коцемір Лариса Миколаївна, учитель математики Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2021 р.).

19. Мірон Олена Михайлівна, учитель початкових класів Хмельницької загальноосвітньої школи І ступеня № 4 – за підготовку учня-переможця ІV етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІ місце, 2020 р.).

20. Назарук Ірина Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (два І-х і два ІІІ-х місця, 2019-2020 рр.); у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (два І-х місця, 2020 р.).

21. Новікова Олена Анатоліївна, практичний психолог навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2020» (ІІ місце, 2020 р.).

22. Ополянчук Леся Сергіївна, учитель англійської мови Хмельницької гімназії № 1  імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2020 р.).

23. Панченко Наталія Олександрівна, учитель історії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  (ІІ місце, 2021 р.).

24. Пяних Елеонора Костянтинівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (І та ІІ місця, 2020 р.).

25. Підлуцька Оксана Віталіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії «Натхнення Хортиці» (І місце, 2020 р.); у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (І та ІІ місця, 2020 р.).

26. Примак Олена Володимирівна, учитель української мови та літератури Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  (ІІІ місце, 2021 р.).

27. Ремська Діна Сергіївна, керівник гуртка Народного художнього колективу студії естрадної співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва (І місце, шість ІІ-х, шість ІІІ-х місць, 2019-2020 рр.); у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Українська коляда» (п’ять І-х, два ІІ-х та три ІІІ-х місць, 2019-2020 рр.); у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (І місце, 2020 р.).

28. Рудь Наталія Миколаївна, керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина 2019» (ІІ місце, 2019 р.); у Міжнародному проєкті «E-learning in After-School Education» (ІІ місце, 2020 р.); у Міжнародному фестивалі «THE TALENT’S of sea Fest 2020» (Гран-Прі, 2020 р.); у V International Multi-Genre Online festival-competition «Samocity – Land of endless possibilities» (І місце, 2020 ); у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська Ліра» (І місце, 2020 р.).

29. Таранціца Світлана Василівна, вихователь, керівник гуртка Хмельницького дошкільного навчального закладу № 54 «Пізнайко» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Інтелектуальна мозаїка: парціальна програма інтелектуального розвитку дітей раннього та передшкільного віку / Авт.-упор.: Л.В. Зданевич, Л.С. Пісоцька, Н.М. Миськова, С.В. Таранціца. Хмельницький: ФОП Мельник А.А., 2020. 28 с.

30. Томич Ірина Василівна, директор навчально-виховного комплексу № 9  м. Хмельницького – переможець другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти» (І місце, 2021 р.).

31. Фелонюк Віктор Володимирович, учитель інформатики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учнів-переможців у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (два І-х місця, два ІІІ-х місця, 2021 р.).

32. Хомяк Ірина Ярославівна, учитель української мови та літератури гімназії № 2 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2020 р.).

33. Шурко Інна Василівна, учитель біології Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2020 р.).

34. Щерба Людмила Миколаївна, учитель української мови та літератури навчально-виховного об’єднання міста Хмельницького імені Сергія Єфремова – за підготовку учня-переможця ІV етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце, 2020 р.).

35. Щур Оксана Миколаївна, учитель хімії Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  (І місце, 2021 р.).

36. Юхимович Оксана Антонівна, учитель економіки та математики навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького – за підготовку учнів-переможців на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (два ІІІ-х місця, 2019-2020 рр.).

СПИСОК обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади для призначення персональної стипендії Хмельницької міської ради у сфері освіти у 2021 році

  1. Бабій Вікторія Олександрівна, учениця 5 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура -  І місце 4 – го (підсумкового) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  (2020 р.).
  2. Банашко Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Експериментальна фізика» (2021 р.).
  3. Бойцерук Артем Олександрович, вихованець Народного художнього колективу студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва –  І премія  Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Вокал» (2020 р.); І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Талановитий я». Композиція «Свіча» (ювенали соло) (2021 р.).
  4. Говорущенко Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 –  ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Математичне моделювання» (2021 р.).
  5. Горбачова Маргарита Миколаївна, учениця 5 класу гімназії № 2 м. Хмельницького -  ІІІ місце у Всеукраїнському марафоні з української мови імені Петра Яцика в категорії учні 5 класу (2021 р.).
  6. Горячок Анастасія Ростиславівна, вихованка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва - ІІ премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів, номінація «Вокал» (2020 р.); І місце ХІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!». Номінація «Вокальне мистецтво» (2020 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Вокал» (естрадний спів), ІІ вікова категорія (2021 р.).
  7. Громова Дар’я Василівна, учениця 10 класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Педагогіка»                      (2021 р.).
  8. Гуменюк Дарина Михайлівна, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва - І премія Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів». Конкурс «Світ фантазій». Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (2020 р.); диплом І ступеня VІ Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» - 2021, номінація «Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти» (2021 р.).
  9. Дубова Єва Гочівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – гран-прі Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука в номінації: 3 вікова, декоративно-прикладне мистецтво (2020 р.); І місце Всеукраїнського дитячого фестивалю «Лавина талантів», композиція «Калина», «Дари природи» (ювенали змішана техніка) (2020 р.); І місце дистанційного Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest» (2020); І місце Міжнародного конкурсу мистецтв «SoloviovArt»  (2020 р.); І місце XV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів». Конкурс «Світ фантазій». Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (2020 р.); І місце VІ Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» - 2021, номінація «Художньо-естетичний напрям позашкільної освіти» (2021 р.).
  10. Ерл-Ружицький Ян Ростиславович, учень 11 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце у Міжнародному конкурсі ораторської майстерності від університету LCC (2021 р.); перемога у національному проєкті «Моя кар’єра в Україні» (2020 р.).
  11. Зелінська Вікторія Романівна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького – ІІ місце Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2020» (2020 р.).
  12. Карпенко Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького– І місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.), І місце у  Всеукраїнській юніорській олімпіаді з програмування (2021 р.).
  13. Кафлевська Єлизавета Олександрівна, учениця 6 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 – ІІ місце фінального етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2021 р.).
  14. Кланца Каріна Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Медицина»  (осінь, 2020 р.).
  15. Котович Денис Русланович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «Діорами, площини, віньєтки» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ» (2020 р.); ІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВТОТЕХНІКА» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «БРОНЕТЕХНІКА» (2020 р.).
  16. Кульчицький Михайло Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «ФЛОТ» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «Фентезі (каракатиця)» (2020 р.); ІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ», категорія «реактивна АВІАЦІЯ» (2020 р.); ІІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «БРОНЕТЕХНИКА», категорія «БРОНЕТЕХНИКА» (2020 р.).
  17. Малевич Андріана Вадимівна, учениця 5 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 – ІІ місце фінального етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2021 р.).
  18. Маховський Тарас Володимирович, учень 11 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Фольклористика» (2021 р.).
  19. Мацеха Марина Сергіївна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІ премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів, номінація «Акторська майстерність» (2020 р.); І місце Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісня на Бугом» (дистанційний/онлайн формат) у номінації «Драматичний жанр» (читці-декламатори) ІV вікова група (2021); ІІІ місце  Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат). Конкурс «EURO ART» (2021 р.); І місце Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісня на Бугом» (дистанційний/онлайн формат) у номінації «Драматичний жанр» (читці-декламатори) VІ вікова група  (тріо) (2021); ІІ місце Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісня на Бугом» (дистанційний/онлайн формат) у номінації «Драматичний жанр» (читці-декламатори) VІ вікова група (квартет) (2021).
  20. Міль Віталій Сергійович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.),  ІІ місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.).
  21. Нянько Валерія Віталіївна, учениця 11 класу гімназії № 2 м. Хмельницького  –  ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Педагогіка» (осінь, 2020 р.).
  22. Петрунін Антон Володимирович, учень 10 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історичне краєзнавство» (2021 р.).
  23. Ратушняк Денис Святославович, учень 11 класу Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.), І місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування (2021 р.).
  24. Савицька Софія Юріївна, учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Ветеринарія та зоотехнія» (2021 р.).
  25. Соловей Мілана Михайлівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Акторська майстерність» (2020 р.); І премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Вокал» (2020 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), І вікова категорія (2021 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), VІ вікова категорія (тріо) (2021 р.); ІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), VІ вікова категорія (квартет) (2021 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Вокал» (естрадний спів), І вікова категорія (тріо) (2021 р.); І місце  у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Вокал» (естрадний спів), І вікова категорія (дует) (2021 р.); ІІ місце м  Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат). Конкурс «EURO ART» (2021 р.).
  26. Терехов Тимур Ігорович, учень 11 класу Хмельницького ліцею № 17 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія» (2021 р.).
  27. Туржанська Дарина Віталіївна, учениця 6 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького – І місце 4 – го (підсумкового) етапу  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  (2020 р.).
  28. Федоренко Еліна Вікторівна, вихованка гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» та Народного художнього колективу театру пісні «Злагода»  Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІ премія Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Акторська майстерність» (2020 р.); ІІ премія Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Вокал» (2020 р.); ІІ місце ХІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!». Номінація «Вокальне мистецтво» (2020 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), ІІ вікова категорія (2021 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), VI вікова категорія (тріо) (2021 р.); ІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Драматичний жанр» (читці-декламатори), VI вікова категорія (квартет) (2021 р.); ІІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Вокал» (естрадний спів), ІІ вікова категорія (2021 р.); ІІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Художнє читання» (2021 р.).
  29. Федорович Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Музичний інструмент фортепіано» хорової студії «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва -  І премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів, номінація «Інструментальне мистецтво» (2020 р.); І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «інструментальна музика», ІІ вікова категорія (2021 р.).
  30. Цісар Злата Володимирівна, вихованка гуртка дизайну одягу та інтер’єру «Креатив» -  ІІ премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів». Конкурс «Світ фантазій». Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (2020 р.); ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» за роботу «Захищайте мою Україну» (2020 р.);  І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір» за сценічний костюм «Принцеса єдинорогів» (2020 р.).
  31. Шитко Ангеліна Андріївна, вихованка Народного художнього колективу театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат). Номінація «Вокал» (естрадний спів), ІІ вікова категорія (2021 р.); ІІ премія ХV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», конкурс «Шоу талантів». Номінація «Вокал» (2020 р.); ІІ місце  ХІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!». Номінація «Вокальне мистецтво» (2020 р.).
  32. Явнюк Максим Вікторович, вихованець гуртка судномоделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АРТИЛЕРІЯ» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АРТИЛЕРІЯ» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «Залізничний транспорт» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВІАЦІЯ», категорія «АВІАЦІЯ» (2020 р.); ІІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «АВТОТЕХНІКА», категорія «АВТОТЕХНІКА» (2020 р.); І місце Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання (заочна) номінація «Збройні Сили України» (2020 р.).
Коментарі (4)
  • Людмила Онищук Щерба

    Щиро дякую
  • Емілія

    Вітаємо Людмилу Щербу.
  • Людмила Хвойна

    Вітаю!
  • Mark Averin

    Кланца Каріна Андріївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею № 17 –  у секції «Медицина».
    Ну ну. А чому би і ні.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:06 Вірять у реінкарнацію та не їдять м’яса: побували в гостях у хмельницьких крішнаїтів (ФОТО) stars 19:15 Скільки коштують долар і євро. Офіційний курс валют на 4 серпня 18:38 Мертва риба у Південному Бузі: що кажуть чиновник та еколог photo_camera stars 18:04 Де у Хмельницькому відключатимуть світло 4 серпня (АДРЕСИ) Від читача 19:21 Реовазографія (РВГ) – метод діагностики захворювань периферійних судин (переважно - кінцівок). 17:44 Мешканці багатоповерхівки на Інститутській скаржаться на сусідів, які п’ють, б’ються та виховують 1-річну дитину play_circle_filled stars 17:01 «Укрзалізниця» пускає додатковий поїзд через Хмельницький 16:39 Симчишин збирається подавати в суд на «Укргазвидобування» (ВІДЕО) play_circle_filled 16:15 Наблизиться циклон «Henri». Якої погоди слід чекати 4 серпня 15:15 Засудили хмельничанина, який посеред вулиці вдарив ножем знайомого в живіт 14:47 Скільки ще хворих з COVID лікуються в стаціонарах на Хмельниччині 14:18 На яких вулицях Хмельницького не буде води 4 серпня 13:54 У МОЗ заявили, що вакцинованим українцям можуть послабити обмеження 13:13 Хмельничани можуть позмагатись за краще сімейне фото з подорожі: як взяти участь 12:18 В майстерні на Хмельниччині виявили нелегальних працівників. Підприємця можуть оштрафувати 11:30 Які будинки у Хмельницькому на два тижні залишаться без гарячої води (АДРЕСИ) 11:02 Вразило струмом. Поліція встановила особу чоловіка, якого знайшли біля колій 10:42 На двох вулицях Хмельницького обрізатимуть дерева - рух обмежать 10:16 На Дністрі врятували чоловіка, який тонув на надувному човні 09:39 Бех-Романчук та Янчук завершили Олімпіаду. Надії на Алтухова та Ткачук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up