Ліцеїст з Хмельниччини отримав міжнародне “золото” за науковий винахід

Ліцеїст з Хмельниччини отримав міжнародне “золото” за науковий винахід
Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради
  • На науковому змаганні в Польщі підліток з Кам’янеччини здобув золоту медаль.

Підліток з Кам’янця-Подільському виборов «золото» на Міжнародному шоу винаходів та інновацій «INTARG», яке днями відбулось у польському місті Катовіце.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Кам`янець-Подільської міської ради.

Як ідеться в дописі, 21–23 травня у Катовіце відбувалося Міжнародне шоу винаходів та інновацій «INTARG» (International Invention and Innovation Show «INTARG»). До змагання долучилися представники закладів вищої освіти, інноваційних підприємств, фондів, фінансових установ та організацій, що підтримують науку, а ще — стартапери та молоді винахідники. Учасники презентували свої дослідження в різних галузях та отримали міжнародні рекомендації.

Відео дня

Цьогоріч до конкурсу долучилися 6 учнів — членів Малої академії Наук. Юні науковці родом із Черкащини, Сумщини, Хмельниччини, Київщини та Києва. Вони вибороли 5 нагород: 3 золоті та 2 срібні. Серед них – ліцеїст із Кам`янеця-Подільського – Артем Ясінський. Хлопець отримав не лише “золото” за винахід, а й спеціальну відзнаку.

«Артем Ясінський отримав золоту нагороду за створення та вдосконалення пристрою для очищення від пилу повітряного середовища у приміщеннях. Також хлопець отримав спеціальну нагороду World Invention Intellectual Рroperty associations (WIIPA)», написали в управлінні освіти і науки.

Як зазначили в установі, Артем навчається в Кам`янець-Подільському ліцеї № 1. Допомагав підлітку підготуватись до конкурсу Іван Теличко – вчитель фізики, математики, інформатики, астрономії, призер всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up